На Хмельниччині скасували закупівлі на 1,8 мільйона гривень, - Тюрін

На Хмельниччині скасували закупівлі на 1,8 мільйона гривень, - Тюрін
 • В області перевірили 35 закупівель.
 • Частину скасували, а в шести випадках розірвали діючі договори ще на 2,6 мільйона.

Закупівля барабанів для сховища на 900 тисяч гривень. Така новина облетіла Україну в червні. Після розголосу столичні чиновники її скасували. Аби подібні закупівлі не були оголошені у Хмельницькій області та для уникнення порушень законодавства, при обласній військові адміністрації створили робочу групу «Прозорість і Підзвітність».

Завдання даної групи - постійний моніторинг за станом проведення закупівель в області. Нею вивчаються питання дотримання замовниками законодавства, а також доцільності та обґрунтованості витрачання бюджетних коштів. Групою було проаналізовано 35 закупівель. 

“В ході взаємодії в рамках діяльності робочої групи, Управлінням Західного офісу Держадудитслужби в Хмельницькій області відмінено 3 оголошених закупівлі очікуваною вартістю 1,8 млн. грн в Хмельницькій та Антонінській громадах, а також розірвано 6 діючих договорів на загальну суму 2,6 млн. гривень в Шепетівській, Деражнянській, Славутській громадах”, - повідомив перший заступник голови Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Відео дня

Чиновник додає, що через порушення законодавства скасовано закупівлі продуктів харчування, деревообробного та іншого обладнання, генераторних установок.

“Цього тижня на онлайн-нараді з начальниками РВА та головами територіальних громад області окремо проговорили питання формування місцевих бюджетів на 2024 рік, де наголосив, що при формуванні бюджету на наступний рік, пріоритетом фінансування має бути підтримка Сил безпеки та оборони, цивільний захист населення, а також медична та соціальна допомога. І кожна гривня має бути спрямована на важливі та пріоритетні цілі, - додає Сергій Тюрін. - Системна робота у межах робочої групи «Прозорість і підзвітність» буде проводитися і надалі”

 

Читайте також: В Улашанівському ліцеї будують протирадіаційне укриття за понад 9 мільйонів гривень

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
 • Бронислав Кушнирович

  на приклад кінцевая тролейбусная РАКОВО будуется  много поверховий будінок навіщо за які кошти да і де взяли молодих людей які будуют   ..а що би не взяти ці гроши ціх горе строітелей якім по 25-35 років і будувати укріпленя ВСЗУ да і захіщати  нашу краіну ..до какіх пір цє буде  беззаконіє  куди міська влада дивиться  таке враження що це вони самі будують
 • Олекса Шумейко

  Сьогодні будівництво в Хмельницькому йде повним ходом, ніби в останій раз. Це торгово-розважальні центри. Повністю знесли і по повній капітально будують стадіон в 14 школіхоча він був в пристойному стані, за бруківку взагалі мовчу. Для хмельницьких депутатів і чиновників війна закінчилася, їм ніби засліпило, що наші хлопці гинуть на фронті. Московити в окупованих регіонах всі будівельні компанії заставили будувати укріпрайони. Коли була здана Херсонська область влада говорила, що неможливо було в степах організувати оборону, але сьогодні фразелогія помінялася і вони говорять, що окупанти зарилися в землю і в бетон і тому немає наступу. Чому сьогодні хмельницька влада не направить будівельну індустрію на будівництво підземних захисних споруд для енергетичних та інших стратегічних підприємств, на бомбосховища для населення, не якість крихти виділяти для ЗСУ. Але це не для хмельницьких депутатів, для них війна не існує. Ганьба.

  Виталий Гайдук reply Олекса Шумейко

  Як би депутат думав куда направити кошти, на бруківку чи на безпілотний для сина який на 0, тоді б так не депутатські діти не гинули.
 • Читач35

  Надіюсь закупки бруківки не постраждали.

keyboard_arrow_up