Нові стипендії з 1 листопада. Хто скільки отримуватиме

Нові стипендії з 1 листопада. Хто скільки отримуватиме
  • З 1 листопада стипендії для студентів зростуть в середньому на 18%. 
  • Найменшу виплату отримуватимуть ті, хто навчається у профтехучилищах.
  • Майже 3000 будуть мати студенти, яким призначили стипендію президента. 

Вже з листопада стипендії для тих, хто навчається у вищих навчальних закладах має зрости. Таке рішення уряд прийняв вчора, 8 листопада. В середньому виплати для студентів піднімуться на 18%. В Міністерстві освіти і науки вже підрахували, скільки грошей отримуватимуть студенти. 

Якими будуть стипендії з 1 листопада

Академічна стипендія:

  • для учнів ПТНЗ – 490 грн;
  • для студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, що навчаються на молодшого спеціаліста чи бакалавра: звичайна – 980 грн, підвищена – 1250 грн;
  • для студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються на бакалавра, спеціаліста чи магістра: звичайна – 1300 грн, підвищена – 1660 грн.

Соціальна стипендія:

  • для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також тих, хто залишився без батьків у період навчання у віці 18-23 років, у ПТНЗ – 1180 грн, у ВНЗ – 2360 грн;
  • для інших осіб, що мають відповідні пільги, у ПТНЗ – 450 грн, у ВНЗ І-ІІ р.а. 890 грн, у ВНЗ ІІІ-ІV р.а., наукових установах – 1180 грн.

Академічна стипендія президента України:

  • для учнів ПТНЗ – 1420 грн;
  • для студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації – 2130 грн;
  • для студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації, наукових установ – 2720 грн.

Іменні та академічні стипендії Кабміну:

  • для учнів ПТНЗ – 1180 грн;
  • для студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації – 1900 грн;
  • для студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації, наукових установ – 2480 грн.

Стипендія президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад:

  • учасникам – 2600 грн;
  • призерам – 2950 грн.

Стипендія Президента України для переможців міжнародних мовних конкурсів імПетра Яцика і Тараса Шевченка:

  • для учнів ПТНЗ – 1420 грн;
  • для студентів, курсантів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації – 1770 грн;
  • для студентів, курсантів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації – 2600 грн.

Стипендія президента України для переможців всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсу-захисту членів МАН – 2600 грн.

Стипендія Кабміну переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури – 2360 грн.

Стипендія імені Тараса Шевченка – 2720 грн.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:02 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 19:12 Півтора року без рішень: як конфлікт навколо ЦРЛ паралізував роботу Хмельницької райради 18:11 Не лише «справа Снігурова»: 5 історій про те, як на Хмельниччині карали за подібне 17:44 Чоловік обікрав лікарню на Хмельниччині Від читача 08:06 Протидія мобінгу (цькуванню) у трудовому колективі: як розпізнати, які наслідки та як захистити свої права 17:07 П'яна ДТП із перекиданням: водій Peugeot "надув" 2,68 проміле 16:49 Заступника голови ОВА викрили на мільйонних «відкатах» за ремонт доріг play_circle_filled photo_camera 16:04 У Хмельницькому попрощаються з двома військовими 15:27 Чотирьох водіїв під наркотиками оформили хмельницькі патрульні 14:43 Місцями град: синоптики попередили про погіршення погоди 14:08 Агафія і Лео: як хмельничани називали дітей у липні 13:01 Не зовсім футбольний репортаж про історичний матч «Епіцентру» в Камʼянці play_circle_filled photo_camera 12:40 На Хмельниччині внаслідок ДТП загинув чоловік, його дружина – у лікарні 11:59 Врятували від падіння в прірву: на Бакоті під ногами письменниці обвалилася стежка 10:50 Родинам полеглих захисників з Хмельниччини вручили державні нагороди 10:03 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:15 Лікарка судилась з «Новою поштою» через втрачене обладнання 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 2 серпня (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up