Поповнити електронний квиток через ІВох більше не можливо, - Електротранс

Поповнити електронний квиток через ІВох більше не можливо, - Електротранс
Фото з відкритих джерел
  • Нацбанк України припинив дію ліцензії АТ “Айбокс Банк”.
  • Через це поповнити електронний квиток через термінали IBox більше неможливо.
  • Які є альтернативи?

Електронні квитки для проїзду транспортом “Електротрансу” можна було поповнити за допомогою  терміналів IBox. Вчора, 8 березня, в комунальному підприємстві повідомили, що скористатися даною послугою більше не можливо. Оскільки Нацбанк України припинив дію ліцензії АТ “Айбокс Банк”.

- Правління Національного банку України ухвалило рішення про відкликання банківської ліцензії в АТ "Айбокс банк” та його ліквідацію з 07 березня 2023 року. Частка фінустанови становила 0,1% від активів платоспроможних банків, тож виведення його з ринку не вплине на стабільність банківського сектору України, - повідомляють в НБУ. 

Які альтернативи?

Хмельничани можуть поповнити свої квитки:

Відео дня
  •  в терміналах EasyPay;
  •  на сайті «ТОВ Герц»;
  •  на сайті «MyCity»;
  •  на сайті «City 24»;
  •  у мобільному додатку “Е-квиток: щодня зручний”.

Також в “Електротрансі” нагадують, що із 25 лютого по 10 березня триває можливість поповнення електронних проїзних квитків. 

Чому ліквідували “Айбокс Банк”

Рішенню вивести IBOX банк з ринку передували численні попередження та штрафи, які йому виписував регулятор. Лише за останні два роки НБУ видав банку попередження за порушення правил фінансового моніторингу, оштрафував банк на 10 мільйонів гривень та навіть відсторонив посадову особу банку. Про це повідомляє “Економічна правда”. 

Крім того, йдеться про залученість банку до схем тіньового грального бізнесу. Так, за даними регулятора, у 2022 році сім компаній отримали на рахунки в банку близько 3,5 мільярдів гривень ніби-то за проведення змагань з кіберспорту та спортивного покеру. Сам же банк навіть не перевіряв, чи ці компанії дійсно займаються організацією кіберспортивних турнірів. Зокрема, чи мають вони відповідне матеріально-технічне забезпечення, професійний персонал тощо.

Також Нацбанк, посилаючись на дані Комісії з регулювання азартних ігор та Всеукраїнську організацію "Федерація кіберспорту", стверджує, що ці кіберспортивні турніри, про які йдеться, насправді є замаскованими азартними іграми.

Читайте також: Будівництво біля ЦНТЕІ знову припинили. Що відомо

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Читач93
    От тепер толком дайте відповідь:

    - як через "My city" поповнити шкільний проїзний? Чому цю функцію не можна було зробити ще з початку?

keyboard_arrow_up