Послуга “Тверезий водій”: дізналися ціни у Хмельницькому

- “Драйвер” або “Тверезий водій” - дану послугу пропонують служби таксі.
- Дізналися скільки вона коштує й підготували інфографіку.
Доїхати на власному автомобілі, не сідаючи за кермо - це можливо за допомогою послуги “Тверезий водій” або як її ще називають “Драйвер”. Скористатися нею можна за номерами служб таксі в місті. Відбувається все наступним чином: людина у тверезому стані прибуває на ваше місцезнаходження й довозить замовника у місце призначення. Зазвичай дана послуга обходиться дорожче, ніж стандартне замовлення таксі. Нагадаємо, що служби у місті підняли ціни на тарифи. Ознайомитися з ними можете в матеріалі - У Хмельницькому підняли тарифи на таксі: які тепер ціни.
Щоб дізнатися вартість поїздки на своєму авто з водієм, звернулися до шести місцевих служб таксі. А саме - “6565”, “7007”, “Еко таксі”, таксі “Ok”, “Оpti” й “Uklon”. Попросили прорахувати вартість маршруту від “Либідь Плази” до Панаса Мирного, 28. За даними Google maps відстань на автомобілі з однієї точки в іншу складає 4,5 кілометри.
У всіх службах таксі повідомили: вартість послуги “Тверезий водій” оплачується за потрійним тарифом. В результаті - найвигіднішим варіантом для замовлення “Драйвера” виявилося таксі “7007”. Натомість найвищу ціну назвали у службі “6565”. Приблизну вартість поїздок переглядайте в інфографіці.
Нагадаємо, що під час війни допускається вилучення авто в громадян. Транспортні засоби передають українським військовим. Так, від 24 лютого серед мешканців Хмельниччини зафіксовано десятки таких випадків. На потреби ЗСУ передаються не лише транспортні засоби, вилучені за керування їхніми власниками напідпитку, а й ті автомобілі, які вилучили у правопорушників, як знаряддя вчинення ними кримінального чи адміністративного правопорушення.
Найпотужніші та найсучасніші автівки невідкладно відправили для підсилення матеріальної бази наших захисників у "гарячих" точках України. Про це раніше розповідав начальник ГУ Національної поліції в Хмельницькій області Руслан Герасимчук.
Звичайним покаранням за керування авто у нетверезому стані є штраф та тимчасове позбавлення прав. Конфіскація (безоплатне вилучення) зазвичай застосовується, якщо водія спіймають втретє протягом року. Стаття 130 КУпАП передбачає відповідальність як за керування авто у стані сп’яніння, так і відмову від проходження огляду, передачу керування особі у стані сп’яніння та вживання заборонених речовин після ДТП.
Читайте також: Робота таксистом у Хмельницькому: дізналися умови й розмір зарплати
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Юрій ГудокВодій на підпитку з затьмареною головою і у більшості випадків уже з пустими карманами рідко заплатить ці гроші. Тому у нас стільки багато водіїв на підпитку оформлюють поліцейські)))))