Працівники банків рекомендують класти гроші на депозит у гривнях. Чому?

Працівники банків рекомендують класти гроші на депозит у гривнях. Чому?
  • Є три надійні варіанти вкласти гроші та отримати з них дивіденди. 

  • Що вигідніше у 2020 році розповіли працівники хмельницьких банків.

Хтось ховає заощадження під матрацом, у трилітрових банках чи за задньою стінкою домашньої шафи.  Варіант ненадійний, адже завжди існує ризик втратити кошти через квартирних грабіжників. Та й дивідендів таким чином вони не принесуть. Щоб мати приємні бонуси від власних заощаджень, їх можна вдало інвестувати. 

 Працівники хмельницьких банків радять 3 надійні варіанти. Це: депозити, цінні папери та банківські метали. 

  • Відео дня
    /li>

 Дорогоцінні метали 

 Так, наприклад, золото показує непоганий результат під час криз на ринках. Також золото добре росте в періоди дефляції. Тому дорогоцінні метали часто розглядають як надійний засіб заощадження. 

А от регіональний директор банку Південний Андрій Корбут ставить капіталовкладення в банківські метали на останнє місце. Каже, це данина минулому. 

Цінні папери

Ще одним надійним способом капіталовкладень банківські працівники вважають придбання облігацій внутрішньої державної позики України. Це державні цінні папери, що розміщуються виключно на внутрішньому ринку. Вони мають суттєві відсоткові ставки. Проте є і незручність. Придбати цінні папери можуть не всі. Адже коштують вони дорого. Розмір операції стартує від 40 000 доларів США (1 000 000 гривень).

Працівники обидвох банків сходяться на одному: наразі найкращий спосіб примножити власні заощадження - це депозитні вклади. 

Депозитні вклади 

Обираючи депозит, спеціалісти радять звернути увагу на розмір відсоткової ставки за вкладом, строк депозиту та валюту, в якій будуть зберігатися кошти. Окрім того, слід дізнатися про  можливість поповнення депозиту впродовж терміну його дії. 

 Класти гроші на депозит радять у гривнях. 

 Додаткова перевага депозитів - відсутність комісії за внесення та зняття коштів.

 Які є пропозиції по депозитах у ПриватБанку 

На сьогодні в ПриватБанку можна розмістити кошти у гривні, доларах та євро. Кошти у гривні в банку можна заощаджувати за ставкою до 11, 5% річних, терміном від 1 до 24 місяців. В доларах максимальна відсоткова ставка 1,75% річних, в євро - 0,01%, термін вкладу - до 12 місяців. При продовженні гривневих депозитів, клієнти гарантовано отримують надбавку 1% річних до діючої відсоткової ставки.

 Для всіх клієнтів працює послуга “Скарбничка” - підключивши її один раз, впродовж наступних 12 місяців з кожного надходження на картку буде перераховуватися певна сума грошей, розмір якої клієнт визначає сам. Так, каже Світлана Литвин, за рік можна непомітно заощадити кошти під 9% річних.

 Які є пропозиції по депозитах у банку “Південний”

В банку Південний діє 12 депозитних програм. Найвища відсоткова ставка складає до 14,75 % у гривнях, до 2,25 % у доларах США та до 1,5 % в євро. Цей вклад розрахований на мінімальну суму вкладу, яка стартує від 500 тис. гривень (20 тис. дол. США/20 тис. євро). Оптимати бонуси по ній можна щомісяця або в кінці терміну дії договору.

 При укладанні договору з банком фахівці радять оформити депозит з правом дострокового розірвання. До прикладу, в ПриватБанку різниця між відсотковими ставками за вкладами у варіанті без дострокового закриття та вкладами з можливістю закрити вклад достроково складає: 2% річних у гривні, 0,5% річних у доларах.

 Ми проаналізували депозитні вклади в усіх банках Хмельницького. Річні відсоткові ставки в різних валютах, дивіться в інфографіці (ставки розраховані на 12 місячний депозит).

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Юрій Петрович

    Не дивно - бо ті ж самі радники банків, мають з цього власне зацікавлення, бонуси і проценти від залучення коштів.

    Чи може ви очікували від них чого іншого???
  • Іван Косин

    Долара голодний весь світ.
  • Мастер Недолив

    Дякуємо що встановили авторизацію.

    Але не слід на цьому зупинятися — вмикайте авторизацію на всі новини.
  • Igor Chinyuk

    С нынешней инфляцией и политической и экономической нестабильностью - совет очень сомнительный)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:11 Напав з ножем на перехожого на залізничому вокзалі: у Шепетівці судитимуть бандита 21:03 Новий депутат облради з мільйонами «в заначці»: хто такий Ілля Логін 20:33 За побиття дитини судили маму з Хмельниччини 19:45 Хмельницький попрощався з двома воїнами: Олегом Попелем та Юрієм Броварним Від читача 15:03 Хмельницькі кардіологи провели майстер-клас у м.Нетішин 19:10 Обрізка дерев: чому скаржаться хмельничани і що кажуть екологи photo_camera 18:28 Гостювання сина в матері закінчилось трагедією на Хмельниччині: деталі справи 17:41 Працівниця банку на Хмельниччині привласнювала допомогу родичам загиблих воїнів 17:03 У Хмельницькому пенсіонеру стало погано біля річки: його врятували патрульні 16:29 Погіршення погоди та обстріли: на Хмельниччині прогнозують погодинні відключення світла 16:16 Торгова марка SvitloSteli: Нове слово у світі натяжних стель і освітлення (новини компаній) 16:01 «Непридатність до військової служби»: скільки беруть за це на Хмельниччині і чим все закінчується 15:23 Житель Хмельниччини з гепатитом С сяде за ґрати за ухилення від мобілізації 14:43 Опублікували список TikTok-каналів, які поширюють ворожу пропаганду 14:06 Платні соціальні послуги в комунальних закладах Хмельниччини: яка вартість 13:43 У Хмельницькій митниці новий керівник. Що про нього відомо 13:02 На Староміській військові силою затримали чоловіка. У ТЦК кажуть, що він ухилянт play_circle_filled 12:40 Загинули двоє військових з Хмельниччини: Олег Улянчук та Микола Кулябін 12:06 Дружина Гереги стала власницею квартири за 38,9 мільйона 11:55 Що таке шале? Про затишні будиночки на природі та хто їх будує (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up