Прокуратурі Хмельницького безкоштовно дали 481 кв.м у центрі міста

Прокуратурі Хмельницького безкоштовно дали 481 кв.м у центрі міста
Прокуратура Хмельницької області звернулася до депутатів міськради з проханням виділити 481 кв.м для розміщення прокуратури міста Хмельницького.

Будівлю структура хотіла отримати безкоштовно, терміном на 2 роки.

Частина депутатів пропозицією обурилася. Так, Андрій Олесь запропонував не передавати прокуратурі приміщення, поки правоохоронці не розслідують порушення, пов'язані з антимайданом.

- Чому ми повинні безкоштовно віддавати дармоїдам землю, невже депутати бояться? - заявив депутат.

Депутати не підтримали прохання прокуратури з першого разу, однак вирішили переголосувати. З другого разу спірне рішення таки ухвалили.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Борис Новак
    теперь хрен кто поспорит с горсоветом...прокуратура прикроет..
  • PAL
    Слабые дупутаты, продажные пракуроры. Сначала обустроют свои рабочие места, Затем хабари. А город будет и дальше погружаться в криминал. Кто за них работать будет???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:37 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:48 «На щиті» повертаються п’ятеро воїнів з Хмельниччини 18:08 Житло для студентів у Хмельницькому: скільки коштують гуртожитки і кімнати 17:30 У Хмельницькому відбудеться автопробіг на підтримку військовополоненних та безвісти зниклих Від читача 19:27 Поліцейські викрили власника медіаресурсу на вимаганні за видалення публікацій і повідомили йому про підозру в Берліні 16:47 У Хмельницькому зафіксували аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 16:04 Критичний рівень Дністра та інших річок області: що кажуть експерти 15:32 Розкаялась у в’язниці і пішла воювати: в Хмельницькому попрощались із 39-річною Наталією Шелестовою 14:55 Громаді на Хмельниччині через суд повернули 50 га землі 14:16 Судитимуть браконьєра, який на Південному Бузі нарибалив на понад 1 млн грн 13:29 «Ніколи не жалівся й не ховався»: попрощалися з Андрієм Дацьковим 12:47 В Молодіжному парку відбудеться концерт «Квіт Подільського танцю» 12:09 Симчишин призначив двох директорів закладів освіти (ІМЕНА) 11:30 На Хмельниччині повідомили про підозри двом крадіям: деталі 10:51 Засудили хмельничанина, який викрав авто, вчинив ДТП та покинув машину 10:18 Прокуратура оскаржує рішення міськради щодо будівництва багатоповерхівок біля дендропарку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up