Оксана ІСАЄНКО
Оксана ІСАЄНКО
0971822964
Оксана ІСАЄНКО - Всі Статті (278)

Щоб допомогти хмельничанину Володимиру Аршинову, у парафії Христа Царя Всесвіту провели благодійний концерт за участю камерного оркестру філармонії та чоловічого квінтету «Mikst».

На проспекті Миру поблизу "Темпа" сталася ДТП. "Мерседес", повертаючи з крайнього правого ряду наліво, зачепив ВАЗ 21099.

Перевантаження центральної вулиці Хмельницького транспортом відбувається в тому числі і через автобуси приміського та міжміського сполучення, впевнені депутати міськради.

Графік роботи меморіалу планували змінити у міськвиконкомі – мовляв, гроші з міського бюджету потрібно економити.

Прокуратура Хмельницької області звернулася до депутатів міськради з проханням виділити 481 кв.м для розміщення прокуратури міста Хмельницького.

Аварія сталася близько 8:20 ранку у середу, 24 грудня.

Хмельницький муніципальний естрадно-духовий оркестр завдяки своїм благодійним виступам для хмельничан допомагає військовим на Сході.

На крісло генерального директора Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії "Поділля-центр" претендують чотири кандидати.

Для 95 малюків з Ізяславської школи-інтернату волонтери з Хмельницького готують подарунки. Аби забезпечити всіх діток, потрібна допомога хмельничан.

Жінок з Хмельниччини запрошують до участі у проекті "Жіночий Антикорупційний Рух". Організатори відберуть 21 учасницю з трьох областей України до 14 січня.

keyboard_arrow_up