Промислова автоматизація: як зробити виробництво прибутковішим (Новини компанії)

Промислова автоматизація: як зробити виробництво прибутковішим (Новини компанії)

Як виключити максимум помилок з робочого процесу, оптимізувати логістику і прискорити виробництво? Ці та інші питання з успіхом вирішує Infocom - компанія по створенню, впровадженню та обслуговуванню систем автоматизації та контролю.

Чим корисна автоматизація підприємства

Компанія Інфоком допомагає підвищити конкурентоспроможність, знизити витрати часу, забезпечити кращий контроль за сировиною, товарами і виробничим процесом. Ви зможете:

  • контролювати виробництво на одному операторському пульті;
  • оперативно отримувати відомості про стан ліній, руху і обробки продукції та сировини;
  • швидко реагувати на позаштатні ситуації і успішно справлятися з ними завдяки підказкам системи.
  • Повний облік і контроль, а також можливість надавати практично миттєве вплив на будь-якій ділянці робіт, в рази знизять збиток від неправильного зберігання, раптових аварій і т.д.

Інфоком виконує автоматизацію окремих ділянок виробництва, цілих ліній, а також - будівель. Компанія розробляє автономні мережі енергопостачання, системи безпеки і життєзабезпечення. Вона втілить в життя проект будь-якої складності і конфігурації - якщо у вас нестандартна завдання, довірте її досвідченим фахівцям Infocom.

Автоматизація знизить:

  • час прийому, транспортування, обробки та відвантаження товарів і сировини;
  • відсоток браку готової продукції і сировинних втрат;
  • час на зміни конфігурації виробництва.
  • Проекти Інфоком безпечні, ефективні і прості в експлуатації, до того ж, тренери компанії навчають ваших співробітників роботі на новому обладнанні.

На яких підприємствах використовувати

Infocom проектує, впроваджує і обслуговує автоматизовані системи в самих різних сферах:

  • фармацевтичної і хімічної промисловості;
  • енергетиці;
  • водопостачанні та водовідведенні;
  • будівництві;
  • машинобудуванні;
  • верстатобудуванні;
  • харчової промисловості;
  • переробці нафти і газу;
  • металургії;
  • легкої промисловості.

Не важливо, з яким типом підприємства належить працювати - на вже існуючому, або тільки проектує. Великий досвід роботи компанії Інфоком (з 1996 року, з вітчизняними і зарубіжними підприємствами) дозволив накопичити величезний досвід для втілення будь-яких проектів - навіть самих нестандартних.

 

на правах реклами

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:48 У Хмельницькому попрощалися із ресторатором Євгенієм Котом 14:57 На Луганщині загинув кулеметник з Хмельниччини Василь Голянич 14:54 РЕБи, роботи і вакансії для ветеранів: плани нового керівника ДСНС Хмельниччини 14:01 Віддала всі свої гроші. Жительку Хмельниччини ошукали на 130 тисяч Від читача 11:27 Представлялися латвійськими правоохоронцями: українські поліцейські ліквідували мережу кол-центрів, що ошукували громадян країн ЄС 13:02 19-річний житель Хмельницького району пограбував чоловіка на автостанції 12:51 Для хмельницьких закладів освіти придбали книг на 1,1 мільйона photo_camera 12:03 Перший науковий ліцей у Хмельницькому: коли відкриють та як туди потрапити 11:33 ДТП з мотоциклістом на Бандери: у поліції розповіли деталі 10:51 19 тисяч доларів за службу біля ХАЕС: судитимуть жителя Нетішина 10:07 Ключі, гаманці і тільки: що найчастіше забувають хмельничани у громадському транспорті 09:35 Понад 300 тисяч боргів: Хмельниччина в «жовтій зоні» у рейтингу боржників 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 18 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 На Хмельниччину йде похолодання: якою буде погода 18 березня 20:12 Планові відключення світла у Хмельницькому на 18 березня 19:49 Їхав понад 100 км/год по слизькій дорозі. Засудили винуватця смертельної ДТП у Хмельницькому 19:29 На Хмельниччині відкрили меморіальну дошку загиблому поліцейському Вадиму Королю 18:43 У Хмельницькому загубився хлопчик: дитину помітила небайдужа жінка 18:17 Вважалися зниклими безвісти: у Хмельницькому попрощалися з Володимиром Смірновим та Сергієм Войтковим 17:28 Спочатку 500 гривень, потім — 2000 доларів: у Хмельницькому водій хотів підкупити патрульного
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up