Скільки коштів влада Хмельницького та Кам’янця витратила з бюджету на допомогу ЗСУ

Скільки коштів влада Хмельницького та Кам’янця витратила з бюджету на допомогу ЗСУ
Колаж vsim.ua
 • Великі міста України під час “повномасштабки” витратили на допомогу армії майже 10 мільярдів або 7% бюджетів.

 • Хмельницький входить до трійки міст, які надали найбільше коштів. На оборону з бюджету міста виділили 1 мільярд гривень. 

 • Влада Кам’янця виділила значно менше — понад 40 мільйонів. 

Комітет виборців України проаналізував витрати найбільших міст України на допомогу Збройним силам України з початку повномасштабного вторгнення. Інформацію їм надали 24 міські ради у відповідь на інформаційні запити. Серед них — мерії Хмельницького та Кам’янця-Подільського. Хто скільки витратив коштів на оборону країни розповіли в КВУ. 

За даними дослідження в цілому за півтора роки міські ради країни витратили на допомогу ЗСУ майже 10 мільярдів гривень або 7% своїх бюджетів. У відсотковому відношенні найбільше на фінансування сектору оборони витратили міські ради таких міст: 

 • Відео дня
  /li>

Хмельницький увійшов до трійки. А от найменші показники підтримки серед проаналізованих міст у відсотковому співвідношенні у таких —  Київ, Запоріжжя, Бровари, Івано-Франківськ та Тернопіль. Вони витратили близько 2% своїх бюджетів на оборону країни. 

Загалом, за даними КВУ, за півтора роки міські ради витратили на допомогу ЗСУ майже 10 мільярдів гривень. Найбільше коштів спрямували великі міста: 

Серед менших за розміром міст найбільші витрати в:

Міські ради Ковеля, Броварів, Кам’янець-Подільського витратили понад 40 мільйонів, Ніжина - 35 мільйонів. 

Частину коштів міські ради направили на лікування, реабілітацію, соціальну підтримку військовослужбовців, членів їх сімей, родин загиблих. Окремий напрямок — купівля військових облігацій. Так, Хмельницька міська рада зазначила, що придбала військових облігацій на 600 мільйонів гривень. 

Опитування

Чи є достатніми, на вашу думку, такі витрати Хмельницького та Кам'янця на оборону країни?

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
 • Анонім

  Стоп,  то це надали на ЗСУ 21% бюджету міста Хмельницького, який збирається з людей і належить людям.  А не влада дала 1 млрд.  Пишіть новини правильно.
 • Читач35

  Стаття замовлена брехня від чуваків як під час війни збирають термінові сесії, щоб побудувати непотрібний мост під Олешином за 120 мільйонів. І не відкрили з 14 року жодного робочого місця для виробницва озброєнь. Хтось мав про це думати, а не сонцесяйний найкращий мер.

  І питання ще, звідки взялись ті гроші, які влада якби віділила на армію. А це на 80 відсотків західна допомога.

keyboard_arrow_up