Скільки коштує домашня аптечка: перелік засобів та ціни в Хмельницькому

- Що радять мати в домашній аптечці та скільки коштує її наповнення?
-
Склали перелік та оглянули ціни в трьох аптеках міста.
-
Дивіться інфографіку.
Домашня аптечка - річ, яка має бути в кожному домі. Щоб зібрати таку, МОЗ України пропонує базові медикаменти, речі й прилади. У скільки ж обійдеться хмельничанам скласти таку аптечку? У цьому матеріалі підготували перелік всього з цінами в аптеках міста.
Перше, що радять в МОЗ України перед збором домашньої аптечки - проконсультуватися з лікарем, зважаючи на свій стан здоров’я. До того ж слід детально ознайомитися з інструкцією кожного препарату. Оскільки в критичних ситуаціях рятує не аптечка та її наповнення, а вміння правильно усім користуватися.
Окрім нижче перерахованих засобів, варто додати до аптечки ті ліки, які необхідні при наявності хронічних захворювань. Йдеться, наприклад, про препарати для зниження тиску - це активні речовини: каптоприл і гідрохлортіазид. “Треба мати щонайменше двотижневий, а краще – місячний запас таких ліків”, - зазначають в МОЗ.
Щоб дізнатися, скільки коштує наповнення базової домашньої аптечки, журналістка vsim.ua оглянула ціни в трьох різних аптеках Хмельницького. В інфографіці вказана середня ціна на кожну позицію. Загальна сума склала 1 149 гривень. До неї не входять безпечні шпильки, які радять в МОЗ. Оскільки даний товар, станом на 13 березня, в аптеках відсутній. Знайомтеся зі списком наповнення домашньої аптечки та цінами далі.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
відносно безпечні знеболювальні та жарознижуючі у списку є, інші тільки з лікарем
про ефективність, небезпеку і побічки папазолу навіть писати не буду, тонометра немає, лікаря немає, подібні препарати самому собі і сторонній людині призначати не можна!
йод, особливо зеленка - барвник з незначним антисептичним ефектом, якщо спиртовий розчин, то від спирту ефект кращий, але попробуй на відкриту рану застосувати... є сучасний, ефективний і безпечний Хлоргексидин, можна очі дезінфікувати, слизові, відкриті рани, тільки не мозок!
ще раз - аптечка для кожного підбирається індивідуально залежно від потреб!
"Окрім нижче перерахованих засобів, варто додати до аптечки ті ліки, які необхідні при наявності хронічних захворювань. Йдеться, наприклад, про препарати для зниження тиску - це активні речовини: каптоприл і гідрохлортіазид. “Треба мати щонайменше двотижневий, а краще – місячний запас таких ліків”, - зазначають в МОЗ."