Скільки заробляють директори комунальних підприємств Хмельницького (ІНФОГРАФІКА)

Скільки заробляють директори комунальних підприємств Хмельницького (ІНФОГРАФІКА)
Директори комунальних підприємств: «Хмельницькінфоцентр» — Сергій Матвійчук, «Чайка» — Віталій Присяжнюк, «Хмельницьктеплокомуненерго» — Володимир Скалій
  • Керівники хмельницьких КП подали відомості про свої доходи та майно.

  • За даними декларацій ми склали інфографіку про їхні зарплати.

Місяць тому в Україні завершилася деклараційна кампанія. Відомості про заробіток, статки та майно подавали й директори комунальних підприємств Хмельницької міської ради. Виключення становлять лише керівники спортивно-культурного центру «Плоскирів», кінотеатру Шевченка та монотеатру «Кут». Для таких посад у законі зробили виключення.

Найбільше за минулий рік заробив директор «Хмельницьктеплокомуненерго» Володимир Скалій — майже 321 тисячу гривень. Дещо меншу зарплату мав керівник «Технагляду» Андрій Петрук — трохи більше 319 тисяч гривень. Найменшу зарплату в своїй декларації вказав директор «Спецкомунтрансу» Олександр Зімін — 7 658 гривень. Варто зазначити, що його призначили на посаду з жовтня 2018-го. За минулий рік він пробув на посаді три місяці.

Про зарплати всіх директорів комунальних підприємств дізнавайтеся з нашої інфографіки. Дані вказані за 2018 рік у гривнях.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

keyboard_arrow_up