У Хмельницькому збудують вулицю за 63 мільйона гривень

У Хмельницькому збудують вулицю за 63 мільйона гривень
Ілюстративне фото
  • Нова вулиця має сполучити Трудову та Старокостянтинівське шосе.

  • Будуватиме її ТОВ «СТЛ+М».

В найближчі п’ять років у Хмельницькому має з’явитися вулиця Мельникова. Вона сполучатиме вулицю Трудову зі Старокостянтинівським шосе на перехресті із Зарічанською. Сьогодні, 10 квітня, відбувся тендерний аукціон, на якому попередньо визначили виконавця робіт. Розповідаємо вам про деталі.

Якою буде вулиця Мельникова?

Вулиця Мельникова має сполучити Старокостянтинівське шосе (перехрестя із Зарічанською) та вулицю Трудову (поблизу автозаправки «Укрнафта»). Загальна довжина вулиці складатиме 1641,4 метра. Про це йдеться у технічному завданні. Ширина проїжджої частини вулиці становитиме 7,5 метра. На місці, де мають прокласти вулицю, вже є облаштований проїзд, проте його мають розібрати.

Приблизне розташування вулиці Мельникова

Скільки коштуватиме та як довго триватиме будівництво?

Початковою сумою, яку запропонувало управління капітального будівництва за прокладання вулиці, — 63 229 849 гривень. За право будувати вулицю Мельникова змагалися дві фірми — ПрАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56» та ТОВ «СТЛ+М». Сьогодні, 10 квітня, відбувся аукціон за цим тендером, на якому попередньо визначили підрядника. На початок аукціону «ШБУ №56» «поставило» 63 201 672 гривні, а «СТЛ+М» дещо менше — 63 049 998 гривень.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up