Все про гідронасоси: різновиди, специфіка, особливості експлуатації (Новини компаній)

Все про гідронасоси: різновиди, специфіка, особливості експлуатації (Новини компаній)

Гідронасосом називають спеціальний агрегат, який забезпечує перекачування рідини на об’єктах промислового, комунального та сільськогосподарського значення. Висока потужність і простота конструкції цього приладу забезпечують його популярність. Гідравлічні насоси використовують в Україні (зокрема і на підприємствах Хмельниччини) для роботи як з природними джерелами рідини, так і з резервуарами. Вони дозволяють перекачувати не лише воду, а й більш щільні види середовищ.

Конструкція та принцип роботи гідронасосів

Конструкція гідравлічного насосу дуже проста — вона складається з двох камер: одна використовується для нагнітання, а інша призначена для всмоктування. Ємності ізольовані одна від одної, а між ними проходить рідина. Функціонування даного агрегату забезпечують поршні, які рухаються під впливом робочого середовища. Відбувається перетворення енергії рідини з механічної на гідравлічну. Ключові переваги такої конструкції:

Сучасні гідронасоси характеризуються високою безпечністю використання, що робить їх популярними не лише на промислових підприємствах, а й у побутовому господарстві. 

Класифікація гідронасосів за конструкцією та призначенням

У залежності від конструкційних особливостей та специфіки використання, гідравлічні насоси поділяються на:

На українському ринку присутній великий вибір гідравлічного обладнання різних модифікацій. Вітчизняні гідронасоси на рівних конкурують з імпортними агрегатами, виграючи завдяки конкурентній ціні та чудовим технічним характеристикам. Серед найбільш популярних моделей можна назвати наступні: 

Обираючи гідравлічний насос, обов’язково звертайте уваги на його технічні характеристики (потужність двигуна, максимальний тиск, ємність, габарити) та рекомендовані умови використання. Кожен параметр грає велику роль в експлуатації приладу. І нехтування порадами виробника може вам дорого коштувати — від зниження ефективності робочого процесу до пошкодження обладнання.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up