Введення податку на посилки з-за кордону відклали на рік

Введення податку на посилки з-за кордону відклали на рік
  • Вже з 1 січня 2018 року хотіли оподатковувати посилки з-за кордону.
  • Сплачувати потрібно було б, якщо ввозиш більше 3 посилок на суму від 150 євро. 
  • Але таке нововведення перенесли на рік. 

Вже з 2018 року мали змінюватись правлиа ввезення посилок з-за кордону. Без мита мали дозволити завезти лише 3 посилки протягом місяця вартістю не більше 150 євро. Але таке нововедення відтермінували на рік. Про це йдеться в законі "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році". У документі йдеться, що податок на посилки з-за кордону запровадять вже з 1 січня 2019 року.  

Деякі ж зміни стартували вже з 2018 року. Серед правила безмитного ввезення товарів в ручному або супроводжуваному багажі до 50 кілограм сумою до 150 євро (в аеропортах - до 1000 євро). Такі умови діють для тих, хто не був в Україні більше доби і в'їжджає в країну не частіше одного разу протягом 72 годин. 

Тим, хто їздить частіше без податків можна ввезти товари на суму лише до 50 євро.

Читайте також: У новий рік - з новими зарплатами і тарифами! Що змінюється з 1 січня

Укрпошта підвищує тарифи на посилки

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • IGOR
    У нас так всегда, сначала приняли закон, президент подписал, а потом начинают думать))) А вообще это огромная УБЫТОЧНАЯ ДУРОСТЬ, которая ударит по бюджету страны и по потребительской способности... Закон явно лоббируется разными розничными сетями, так как не для людей, не для государства выгоды не несёт, а напротив - убытки... Во-первых: как посчитать? Для этого по меньшей мере каждая отправляемая посылка должна быть привязана к ИНН (по одному адресу - могут жить 10 человек, более того "до востребования" никто не отменял, имя и фамилии можно написать в разных вариациях, паспорта - каждый имеет разный номер, единственная персонализация на всю жизнь - это инн)... Но писать на посылках ИНН - мало! Для этого надо создать ЕДИНУЮ БАЗУ, а так же нанять персонал, который будет регистрировать каждую посылку в этот реестр. Учитывая, что средняя цена посылки из того же Китая - 7-10 долларов США, этот проект не окупится, так как за каждую 4 посылку в месяц, человек заплатит в среднем 3-4 доллара. А как много людей делает такие заказы? Государство заявило, что привлечёт 500 тысяч гривен в год. А Укрпочта заявила, что только на их структуру будет идти по меньшей мере 700 тысяч гривен в год на реализацию регистрации всех посылок. Более того - боюсь себе представить, в сколько раз возрастёт срок доставки посылок... Если сейчас 1-2 месяца даже по EMS (укрпочта), то станет небось до полугода... Вопрос риторический - кому это выгодно? Ну когда форма политический режим в стране - ОЛИГАРХИЯ, по-другому и не бывает...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:27 До +36: прогноз погоди для Хмельницького на тиждень 17:17 Для майбутніх першокласників у Хмельницькому проведуть безкоштовне тестування 16:23 Під час бійки в Хмельницькому районі помер чоловік 15:16 5 смаків Хмельниччини: що спробувати та купити в області photo_camera Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 14:12 Планові відключення світла у Хмельницькому 29 червня - 3 липня (ГРАФІК) 13:37 На обладнання для «Безпечного міста» витратять майже 3,1 мільйона гривень 12:12 Хмельницький в Instagram: 10 кращих фото за тиждень photo_camera 11:07 Яким був Хмельницький у 1980-их роках: фотопідбірка photo_camera 10:13 Конопля у садку і граната: у двох жителів Кам’янеччини провели обшуки 09:04 Вперше в Україні: у Хмельницькому безкоштовно відновили водійське посвідчення звільненому з полону воїну 07:20 «Це фундамент нашої державності»: Іван Гончар вітає хмельничан із Днем Конституції (пресслужба І. Гончара)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up