Жителям Хмельниччини пропонують безкоштовно вивчитися на сапера

Жителям Хмельниччини пропонують безкоштовно вивчитися на сапера
Фото ілюстративне
 • Майже 27 тисяч гривень покриє ваучер на навчання. 

 • Розповідаємо хто ним може скористатися та куди звертатися. 

Державна служба зайнятості видає ваучери на навчання за професією «сапер». Про це повідомляє обласна військова адміністрація. Нещодавно перелік професій та спеціальностей, за яким можна отримати ваучер на навчання, збільшили до 124 найменувань. 

Такий ваучер покриває 26 840 гривень витрат на навчання. Подати заявку можна онлайн на сайті Державної служби зайнятості.

Скористатися ваучером на навчання можуть наступні категорії громадян:

Відео дня

Повний перелік професій і спеціальностей за якими може бути виданий ваучер для навчання можна переглянути за посиланням. Проконсультуватися щодо отримання ваучера можна за телефонами: (044)244-94-27; (096)045-60-10.

Довідка:
За даними Мінекономіки, від початку року ваучер на навчання отримали 15 187 осіб. Профінансували за програмою 178 мільйонів гривень. 
Топ-10 професій і спеціальностей, за якими були видані ваучери: психологія, медсестринство, соціальна робота, середня освіта (за предметними спеціальностями), дошкільна освіта, кухар, водій автотранспорту, електрогазозварник, тракторист-машиніст, охоронник.

Зараз Україна – найбільш замінована країна у світі. Понад 174 тисячі квадратних кілометрів території нашої держави потенційно забруднені вибухонебезпечними предметами.

- Тому підготовка спеціалістів з розмінування, з одного боку, допоможе відновленню економіки, а, з іншого боку, допоможе соціальній адаптації українців, які повертаються із армії до мирного життя, або в той чи інший спосіб постраждали під час війни, - пояснила міністр економіки України Юлія Свириденко.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
 • Юля Приймак

  Я люблю свою Україну подад все моя Україна над усе
 • Юля Приймак

  Хочу захищять свою родину Україну від агресору щоб моя сімя була в безпеці і вільною моя Україна под усе моя батуовищіна
 • Юля Приймак

  Я хочу захищять Україну від російських агросорів і захистить свою сім'ю
 • Саша Проскуряков

  Це треш))))

keyboard_arrow_up