Чи варто купувати вживаний б/у iPhone і як не бути обдуреним? (новини компаній)

Чи варто купувати вживаний б/у iPhone і як не бути обдуреним? (новини компаній)

Вживаний iPhone не дає спати багатьом прихильникам бренду з логотипом надкушеного яблука, які не хочуть або не можуть виділити кошти на купівлю нового пристрою. Ми знаємо, що більшість продавців намагаються зберегти їх у хорошому стані, в основному через дуже високу стартову ціну. Чи дійсно це так? Чи варто купувати вживаний iPhone? Якщо так, то на що слід звернути увагу ще до того, як віддати гроші продавцю?

Отже, продукти Apple, незалежно від їхнього віку чи використання, зазвичай є гарною покупкою, особливо якщо порівнювати їхні характеристики з пристроями, показаними світові лише кількома тижнями раніше. Apple піклується про свої старі моделі, що проявляється, перш за все, у високій частоті оновлень і підтримці пристроїв, які не випускаються роками. Це, в свою чергу, означає, що різниця між смартфоном, який використовується вже багато років, і останнім варіантом може бути незначною і зводитися лише до певних поліпшень, таких як камера або обсяг пам'яті.

Де купити вживаний б/у iPhone в Україні?

Хочете купити вживаний iPhone за розумною ціною? Будьте готові до запеклої боротьби з іншими зацікавленими особами. Добре збережені телефони від бренду з логотипом надкушеного яблука користуються великою популярністю серед покупців, саме тому вони популярні практично скрізь. Тому будьте готові до того, що вживана техніка не завжди лежить у продавця місяцями без інтересу. Навпаки - іноді лише кілька годин. Від себе можу порадити переглянути актуальні позиції б/у iPhone в магазині iLounge, останій раз я там вирвав вживаний iPhone 12 в крутому стані для своєї дівчини, по дуже гарній ціні та з гарантією.

Варто також звернути увагу на OLX - портал оголошень, де ціна в основному є остаточною і рідко підвищується після передачі грошей продавцю. Це дозволяє купити телефон відразу, не чекаючи закінчення торгів. Але тут високі ризики потрапити на шахраїв.

Чи варто купувати б/у iPhone тільки через ціну?

Однозначно так - сучасні смартфони дуже дорогі, тому мало хто може дозволити собі купити їх в салоні виробника. Купівля вживаного iPhone є відмінним рішенням саме тому, що його вартість зазвичай непропорційно низька в порівнянні з новим, а кількість функцій - на практиці - однакова. Це, звичайно, якщо ми говоримо про iPhone не старше двох-трьох поколінь.

Як перевірити вживаний iPhone перед покупкою?

Перед покупкою вживаного смартфона варто перевірити практично все і не довіряти деклараціям продавця, перш ніж остаточно перерахувати йому гроші або передати готівку на місці. Телефон - делікатний пристрій, тому його можна пошкодити, навіть впустивши на килим з відносно невеликої висоти.

Тому, купуючи б/у iPhone, перевірте:

Візуальний стан - будь-які незначні сліди, такі як дрібні та неглибокі подряпини або потемніння, зазвичай свідчать про стандартні пошкодження, яких неможливо уникнути. Інша справа, якщо ви знайдете тріщини на корпусі iPhone - це зазвичай свідчить про те, що його падали, причому з дуже високої висоти.
Функціональність пристрою - перед тим, як передати гроші продавцю, варто перевірити, чи телефон без проблем запускається у вимкненому стані і чи не вимикається він під час роботи під навантаженням, наприклад, під час гри у найвимогливіші відеоігри.

Номер IMEI - багато нечесних продавців намагаються позбутися смартфона після його крадіжки, купуючи для нього коробку від зовсім іншого пристрою. На щастя, це легко перевірити. Просто зайдіть в налаштування смартфона і порівняйте його номер IMEI з номером на упаковці. Також перевірте код на задній панелі пристрою (якщо він є) і порівняйте його з усім іншим.

Блокування - до недавнього часу блокування не було великою проблемою, просто відвідайте один з численних сервісів і попросіть зняти його. Однак, iPhone дуже відрізняються від інших - на них зняти блокування практично неможливо. Вставте SIM-карту і поспостерігайте за роботою смартфона, спробуйте зателефонувати і відправити з нього SMS, таким чином ви також оціните його технічний стан.

Технічний стан - дуже важливо перевірити технічний стан пристрою перед покупкою і оцінити практично все. Зробіть тестовий дзвінок другу, відправте кілька SMS-повідомлень, завантажте щось з інтернету. Також не зайвим буде трохи потрясти смартфоном, щоб перевірити, чи не відклеїлися шлейфи, наприклад, після падіння. Також корисно зняти відео, зробити кілька фотографій і переглянути їх пізніше. Так ви зможете оцінити, наприклад, стабілізацію зображення або візуальні артефакти.

Які переваги у вживаного iPhone?

Чи варто купувати б/у iPhone? Вживаний iPhone має багато переваг, які роблять його чудовою покупкою на вторинному ринку.

Ціна - новий iPhone, очевидно, дуже дорогий, тоді як вживаний, наприклад, трохи старішого покоління, може бути в рази дешевшим за нього.
Перевірена конструкція - зазвичай вживаний телефон вже був ретельно перевірений і протестований попереднім власником. Це означає, що якщо він мав якісь виробничі дефекти, то вони були виправлені. Якщо ж, навпаки, їх не було - це забезпечить ще багато років використання.
Підтримка екології - споживацтво не завжди виправдовує себе. Іноді варто викупити пристрій у попереднього власника і тим самим подбати про планету, давши електроніці друге життя.

вжаваний б/в iphone

FAQ:

Чи варто купувати б/у iPhone?
Так - вживаний iPhone - це, по суті, повнофункціональний телефон з Купертіно, але за значно нижчою ціною, ніж новий.

Як перевірити вживаний iPhone перед покупкою?
Обов'язково оцініть візуальний стан телефону, включаючи механічні пошкодження, стан акумулятора і дисплея. Після того, як ви вставили SIM-карту, зробіть з неї дзвінок, надішліть кілька повідомлень і завантажте складну гру з AppStore. Це дозволить перевірити, чи не вимкнеться телефон при максимальному навантаженні.

Вживаний б/у iPhone - чи є він кращим вибором, ніж нова модель?
У багатьох випадках так - айфони, як правило, добре підтримуються в робочому стані через їхню непомірну ціну. З цієї причини багато власників приділяють особливу увагу догляду за ними та захисту, наприклад, за допомогою чохлів та плівок на екран.

keyboard_arrow_up