У ролях: Ніколас Холт, Юен МакГрегор, Стенлі Туччі, Білл Найі, Уорвік Девіс, Іен Макшейн, Елінор Томлінсон, Юен Бремнер, Едді Марсан, Лі Бордман.
Про фільм: Новий пригодницький фільм у жанрі фентезі «Джек - вбивця велетнів» від режисера Брайана Сінгера («Підозрілі особи») знято за мотивами однойменної англійської народної казки, що оповідає про давнє протиборство людей та велетнів. Сюжет фільму розгортається в Англії. Події не мають жодної тимчасової прив’язки до певного історичного періоду.
Роль командира королівської гвардії та професійного винищувача велетнів дісталася шотландському акторові Юену Макгрегору («На голці»), а головну роль у фільмі зіграє Ніколас Холт. Аарон Джонсон та Анайрін Барнард проходили проби на роль Джека.
Зйомки фільму почались у квітні 2011 року в британській сільській місцевості. У травні 2011 виробництво фільму перемістилось у графство Сомерсет і протягом двох тижнів зйомки проходили в Уельсі. Варто відзначити, що фільм «Джек - вбивця велетнів» також є рімейком іншої відомої картини, яка була знята Натаном Юран у 1962 році. Фільм вийде в прокат відразу в кількох форматах, серед яких: звичайний формат, 3D та IMAX 3D. За допомогою комп’ютерної графіки і спецефектів вийшов більш якісний фільм, ніж попередні версії цієї історії.
Час сеансів до 27 березня у кінотеатрах "Планета" та Шевченка можна дізнатися тут.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.