У Хмельницькому покажуть український драматичний трилер «Загублене місто»

У Хмельницькому покажуть український драматичний трилер «Загублене місто»
Хмельничан та гостей міста запрошують до кінотеатру Шевченка на перегляд фантастичної історії про Чорнобильську АЕС і паралельні світи.

«Загублене місто»  - трилер  режисера Віталія Потруха, який вийшов у 2015 році. Його покажуть у 19 містах країни. Стрічка  знята на кіностудії Олександра Довженка. Усі ролі в ній грають вітчизняні актори. Головні ролі виконували: Ірина Новак, Андрій Джеджула, Сергій Романюк, Дмитро Лінартович і Костянтин Лінартович.

 

Відео дня
v class="embed-responsive embed-responsive-16by9">

Про фільм:

«У зоні відчуження з'являються лише мародери. Звичайні люди в цій місцевості дивним чином зникають. Головні герої картини — мрійливий мародер, жінка, що втратила сім'ю та засуджений суспільством науковець — волею обставин опиняються у незвичайному місті з власними законами. Чи можна втекти від долі? Що робити, коли твій світ змінився назавжди?»

Наслідки аварії не вивчені, темні й загадкові. У центрі Зони як і колись існує місто, але зараз абсолютно безлюдне, якщо не враховувати мародерів. Туди був направлений вже не один військовий загін. Люди пропадали без вісті. Що коїться в Зоні, — невідомо. Ходять найбезглуздіші чутки. Звідти доносяться якісь сигнали, ніби там кипить життя, але зрозуміти їх неможливо. Тому її обнесли дротом і відрізали від зовнішнього світу.

Їм доведеться заглянути в себе, щоб зробити вибір — вони заручники чи хазяї своєї долі? Яка ж ціна свободи?

Сеанси о 14.30 та 18.30

Квитки 25-40 гривень.

Про всі культурно-мистецькі події у Хмельницькому на moemisto.ua/km

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    Прямо Сталкер. Тарковского. Два мужика и одна женщина). Вообще интересно бы посмотреть такой сюжет. Начало новой жизни Чернобыля как новой жизни... со своими правилами и мироощущениями.  И как с внешнего мира к ним приходят люди... и начинается,  цивилизация гловбальная и свой мир. Ученый, политики и рекет. А там жимвет бывший марадер и женщина которая незнает что ей выбрать взамен бывшего мечтателя марадера. Дальше сюжет можно наращивать.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:18 Хмельниччина — серед лідерів по народжуваності двійнят у 2025 році 12:28 У громадах Хмельниччини попрощались із п'ятьма воїнами. Імена photo_camera 11:37 У Хмельницькому збили пенсіонера, який переходив дорогу поза «зеброю» 11:01 Нічна атака 7 червня. Скільки шахедів збили на Хмельниччині? Від читача 16:19 Триває Всесвітній тиждень серцевого ритму: АРИТМІЯ (відео) 10:05 Рейтинг навчальних закладів Хмельницького за відзнаками випускників (ІНФОГРАФІКА) 09:04 Просять не наближатися до Хмельницької АЕС та водосховища: територію посилено охороняють 21:01 Чи буде дощ? Прогноз на 7 червня для Хмельниччини 20:30 Масштабні відключення світла фіксуються у Хмельницькому. Коли відновлять постачання 19:54 У Хмельницькому зросла середня зарплата: кому платять найбільше 19:12 На Хмельниччині зникла пенсіонерка: поліція просить допомоги (ФОТО) 18:18 Хмельниччина попрощалась із 19-річним волонтером, розробником дронів – Максимом Старостіним (ФОТО) photo_camera 17:47 18 тролейбусів йдуть на списання. Скільки їх всього у Хмельницькому? 17:03 Працівниці «газової служби» обікрали п’ять пенсіонерок з Хмельниччини. Їх затримали 16:08 Яку роботу пропонують та скільки платять. Гарячі вакансії у Хмельницькому 15:36 ІІ Український форум - розвиток інтелектуального капіталу України в умовах війни (новини компаній) 15:29 У Хмельницькому обікрали кав'ярню. Судитимуть злодія 14:43 Град та шквали очікуються по області. Чого чекати хмельничанам 14:02 Відкриті вакансії у патрульну поліцію Хмельниччини. Які умови та зарплата
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up