Василина ГУРІКОВА

Василина ГУРІКОВА

0382-78-98-38
Василина ГУРІКОВА - Всі Статті (524)

Народний аматорський театр «Дзеркало» подарував хмельничанам п’єсу ізраїльського драматурга Михайла Хейфеца. Аби побачити прем’єрну виставу, до хмельницького міського будинку культури прийшли люди різного віку.

Хмельничан та гостей міста запрошують 8 жовтня на концерт до обласної філармонії. Учасниками концерту будуть відомі музиканти.

Хмельничан та гостей міста запрошують до кінотеатру Шевченка на перегляд фантастичної історії про Чорнобильську АЕС і паралельні світи.

Хмельничан та гостей міста запрошують до театру Старицького 28 листопада. На розсуд глядачів актори скандально відомого театру імпровізації «Чорний Квадрат" представлять виставу-хіт, відверту та іскрометну комедію.

За роки творчості гурт багато подорожував Європою, Америкою та Азією і завжди збирав повні зали прихильників. В жовтні «Arms and Sleepers» дадуть концерти у Києві, Львові та Хмельницькому.

На День міста народний аматорський молодіжний театр «Дзеркало» міського будинку культури представить хмельничанам та гостям міста поетичну виставу.

До міжнародного Дня музики артисти обласної філармонії підготували для гостей цікаву програму.

Народний аматорський театр «Дзеркало», 19 вересня, запрошує хмельничан та гостей міста на виставу «Вб’ємо чоловіка».

Хмельничан та гостей міста запрошують на шоу, яке відбуватиметься в театрі Старицького 1 листопада.

Програмою «Шлепали шлепки» співачка веселитиме присутніх на концерті в обласній філармонії.

keyboard_arrow_up