17-річний мешканець Хмельниччини отримав 5 років в’язниці за крадіжку

17-річний мешканець Хмельниччини отримав 5 років в’язниці за крадіжку
Ілюстративне фото
  • Хлопець виніс із крамниці товар на понад три тисячі гривень.

  • Раніше він вже скоював злочини.

У травні 2019 року 17-річний хлопець вікно в одному з магазинів Хмельницької області. Звідти він викрав товар на суму 3619 гривень, склавши все у заздалегідь підготовлену спортивну сумку. Правоохоронці затримали хлопця, провели розслідування та передали справу до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду. Під розгляду справи він визнав свою провину у скоєнні злочину. Хлопця визнали винним за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу («Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому»).

Суд призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Про це повідомила прес-служба Кам’янець-Подільського міськрайонного суду. Обтяжуючою обставиною було те, що хлопець вже скоював злочини раніше. У серпні 2019 року покарання йому вже призначав Чемеровецький районний суд. Ці випадки не єдині у «послужному списку» хлопця. Справи проти нього ще будуть розглядати в інших судах Хмельницької області.

Читайте також: Розстріл родини на Кам’янеччині: моторошні подробиці трагедії

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 На Хмельниччину йде похолодання: якою буде погода 18 березня 20:12 Планові відключення світла у Хмельницькому на 18 березня 19:49 Їхав понад 100 км/год по слизькій дорозі. Засудили винуватця смертельної ДТП у Хмельницькому 19:29 На Хмельниччині відкрили меморіальну дошку загиблому поліцейському Вадиму Королю Від читача 10:31 Понад 1000 безоплатних кар’єрних консультацій: як мешканцям Хмельниччини допомагають знаходити нову роботу 18:43 У Хмельницькому загубився хлопчик: дитину помітила небайдужа жінка 18:17 Вважалися зниклими безвісти: у Хмельницькому попрощалися з Володимиром Смірновим та Сергієм Войтковим 17:28 Спочатку 500 гривень, потім — 2000 доларів: у Хмельницькому водій хотів підкупити патрульного 16:47 Хто має право їздити вночі: перелік служб таксі та умови їх роботи у Хмельницькому 16:01 Втратив маму в окупації, сам загинув на фронті: на Хмельниччині попрощалися з Сергієм Шевчуком 15:15 На Хмельниччині чоловік стріляв по будинку через конфлікт із колишньою 14:29 Пошкодження електроопори на Хмельниччині: суд відмовив обленерго у компенсації 13:44 На Хмельницькій АЕС встановили рекорд України: на реакторах з’явилась «вишиванка» 13:01 П’яний і без прав: у Хмельницькому патрульні зупинили водія 12:19 Свинина перед Великоднем: як змінилися цінники на ринках Хмельницького 11:46 На Хмельниччині BMW із кримінального провадження передали військовим 11:15 PON від «Еверест» у Хмельницькому: справжній стандарт якості, а не просто «оптика» (новини компаній) 11:01 У Хмельницькому 18 березня прощатимуться з трьома військовими 10:04 На Хмельниччині чоловік викрав BMW з незамкненого гаража: суд виніс вирок 09:19 У Хмельницькому затримали військового у СЗЧ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up