29-річний чоловік зґвалтував неповнолітню на набережній

Це трапилось у Старокостянтинові.
На місцевій набережній чоловік та неповнолітня дівчина разом розпивали алкоголь.
“Зловмисник скористався безпорадним станом 17-річної дівчини, яка випила зайвого, та зґвалтував її”, — повідомляють в Хмельницькій обласній прокуратурі.
Під час слідства та суду обвинувачений своєї вини не визнав. Однак на підставі зібраних та наданих до суду доказів прокурори довели його вину.
Відтак, Старокостянтинівський райсуд виніс гвалтівнику вирок — 7 років позбавлення волі.
Нагадаємо, нещодавно в одному із торгових центрів Хмельницького невідомий чоловік намагався зґвалтувати неповнолітню. 16-річна дівчина зайшла до вбиральні. Одразу ж за нею чоловік силоміць відчинив двері кабінки та, не дивлячись на прохання дівчини припинити, примусив її до статевого акту. Постраждала розповіла усе батькові, а той звернувся до поліції. Йому загрожує від 7 до 12 років в’язниці.
Читайте також:
- Хмельничанина, який зґвалтував неповнолітню, можуть посадити на 12 років
- 600 злотих на годину: хмельничанок вербували в сексуальне рабство до Польщі
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
І дівці також потрібно присудити виправні роботи, хай вулиці мете, чи щось в цьому плані, бо безкарність породжує безвідповідальність, чому це вона в 17 років напивається до такого стану. Батькам звичайно - штраф. Відповідати мусять всі.
А яких наслідків вони чекали? Що вони книжки будуть читати о півночі.......
І тоді ж ти будеш винна, а не ґвалтівники!
Це не дає права вчиняти такі дії, навіть, якщо вона добровільно пішла з ним.