У повідомленні прес-служби ГУ НП у Вінницькій області пишуть, що пенсіонер потрапив під колеса іномарки, коли з велосипедом на пішохідному переході перетинав проїзну частину дороги. Чоловік загинув миттєво.
Його тіло відкинуло на десяток метрів. За 15 метрів від тіла загиблого стояв автомобіль Nissan Murano. Транспортний засіб зареєстрований на суддю Вінницького апеляційного адміністративного суду Олександра Боровицького. Родом він із Хмельницького.
“Журналіст підійшов до нього, щоби дізнатися, чи не є чоловік свідком пригоди, на що той відповів, що нічого не знає. Після цього чоловік кудись пішов. Крім поліцейських та лікарів на місці більше нікого ми не бачили”, - пишуть на vn.20minut.ua.
Іномарка також є вказана у декларації 42-річного Олександра Боровицького.
Слідчим управлінням поліції відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 286 ККУ. За таке правопорушення передбачено до 8 років позбавлення волі.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.