До СІЗО відправили мешканку Хмельниччини, яка забила чоловіка битою та заховала труп у лісі

До СІЗО відправили мешканку Хмельниччини, яка забила чоловіка битою та заховала труп у лісі
ГУ НП
  • 36-річна жінка під час сварки до смерті побила свого чоловіка. Після вона заховала його труп у лісосмугу неподалік Нової Ушиці  та зімітувала зникнення чоловіка.
  • Наразі підозрювану відправили до СІЗО. За умисне вбивство їй загрожує позбавлення волі до 15 років.

39-річниого мешканця села Велика Кужелева розшукували кілька днів. Проте, живим знайти чоловіка уже не вдалося. Його тіло знайшли у лісі під Новою Ушицею 30 грудня 2018 року.  Як виявилося, позбавила чоловіка життя його 36-річна дружина.

Між нею та чоловіком 20 грудня виникла сварка. Під час неї жінка схопила биту та кілька разів вдарили по голові потерпілого. Той помер на місці.  Усвідомивши, що накоїла, жінка разом зі своїм старшим сином вивезли тіло в лісосмугу до сусіднього району та заховала труп. А після вона зімітувала зникнення чоловіка.

Як повідомили у прес-службі Хмельницького міськрайонного суду, наразі підозрювану відправили до СІЗО. За умисне вбивство відповідно до частини 1 статті 115 Кримінального кодексу України їй загрожує позбавлення волі від 7 до 15 років.

Відео дня

Підписуйтесь та слідкуйте за найсвіжішіми новинами Хмельницького у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Василий Декалюк

    Щось я підозрюю що мамка прикриває сина
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:32 На Хмельниччині можуть ввести «локальний карантин» 15:01 Спортсмени з Хмельниччини здобули нагороди на «Іграх Нескорених» 14:38 У Дубовому жорстоко побили чоловіка. Він у важкому стані 14:02 Судитимуть чоловіка з Нетішина, який бив і ображав дружину Від читача 19:10 56 кардіо- та реперфузійних центрів об’єднує Асоціація серцево-судинних хірургів України 13:06 Із 15 лютого на Хмельниччині стартує заборона на вилов щуки play_circle_filled 12:30 На що вистачить мінімалки, якщо жити в Хмельницькому: ми порахували 11:31 Пʼяний водій летів 190: хмельничанина судитимуть за смертельну ДТП 10:49 На проспекті Миру горіло кафе: постраждав охоронець (ВІДЕО) play_circle_filled 10:09 У Хмельницькому викрили склад з контрабандними електронними сигаретами 09:15 Мінімалка, пенсія і прожитковий мінімум: коли і на скільки можуть збільшити 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 12 лютого 21:01 Холод і пилова хмара: прогноз погоди для Хмельниччини на 12 лютого 20:36 У Хмельницькому 12 лютого вимикатимуть світло на 33 вулицях (АДРЕСИ) 20:23 28-річного чоловіка засудили за ухилення від мобілізації на Хмельниччині 19:41 У громадах Хмельниччини попрощались з трьома загиблими військовими photo_camera 19:10 Нові деталі справи голови МСЕК Тетяни Крупи: незаконно вивозила гроші за кордон 18:56 Звільнився головний рятувальник Хмельниччини. Хто призначатиме нового? 18:23 Чергова апеляція у справі Крупи: що вирішив суд 17:26 «Укренерго» обмежить електропостачання 12 лютого: кого це торкнеться
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up