Довічне ув'язнення світить чоловікам, які отруїли, пограбували і покинули помирати двох молодих хмельничанок

Довічне ув'язнення світить чоловікам, які отруїли, пограбували і покинули помирати двох молодих хмельничанок
  • 29-річна і 32-річна подруги стали жертвами випадкових знайомих. Чоловіки підмішали їм лікарський препарат, від якого одна жінка померла, а іншу забрали в реанімацію.
  • Злочинців знайшли лише через три місяці.
  • У ході розслідування з'ясували, що вони причетні до ряду інших подібних злочинів по всій країні.
  • За скоєні злочини, усі учасники банди можуть сісти кінця життя.

Вранці 20 серпня у дворі по проспекту Миру перехожі знайшли двох молодих жінок без свідомості. Лікарі «швидкої», які прибули на місце події, констатували смерть 29-річної хмельничанки. Її 32-річну подругу терміново доправили в реанімацію. На щастя, її вдалося врятувати. Експертиза показала, що смерть потерпілої наступила від отруєння антипсихотичним препаратом азалептином.

Виявляється, що напередодні ввечері подруги познайомились з двома молодими хлопцями та разом продовжили відпочинок. Проте, коли жінки пили каву, чоловіки нишком додали до чашок великі дози азалептину. Жінки втратили свідомість. Зловмисники відібрали у них усі ціні речі та залишили на вулиці.

Чоловіків знайшли згодом. Спочатку упіймали 29-річного уродженця Луганської області. Згодом вдалося вийти на його спільників — 30-річного уродженця Запорізької та 23-річну уродженку Миколаївської областей. Як виявилося, організатором злочинної групи була 23-річна жінка. Вона й спланувала таку злочинну "схему". Згодом вмовила двох своїх знайомих й вони разом «гастролювала» практично по всій країні. Трійця причетна до цілого ряду майнових злочинів на території різних областей.

Як повідомили у прес-службі ГУ НП у Хмельницькій області, майже півроку справу дорозслідували. Правоохоронці з'ясували, що ті разом винаймали в автопрокатах автомобілі та роз‘їжджали Україною. Вишукували жертв на курортах, базах відпочинку та розважальних закладах. Зазвичай організаторка представлялася сестрою чоловіків і пильно стежила за реалізацією злочинів. Хлопці знайомили з потенційними жертвами та, втершись у довіру, підсипали їм отруйну речовину у їжу або напої. Коли потерпілі втрачали свідомість, — грабували їх.

Наразі усім трьом фігурантам оголосили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених п. 6, 12 ч. 2 ст. 115 (навмисне вбивство), ч. 2 ст. 15 - п.п. 1, 6, 12 ч. 2 ст. 115 (замах на вбивство), ч. 4 ст. 187 (розбійний напад), ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Їм світить довічне ув‘язнення. Справу розглядатиме Хмельницький міськрайонний суд.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Татьяна Ховаева
    Зачем уродам заклеили лица?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:23 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 15 лютого 18:18 Їм було 20 та 37 років. У Хмельницькому попрощаються з двома військовими 17:43 Хмельниччину в неділю накриє негода: жовтий рівень на три дні 17:13 Були зниклими безвісти. У Хмельницькому попрощалися з Федором Мартинюком та Віктором Нідерманом Від читача 08:19 Що необхідно знати про ВАДИ СЕРЦЯ 16:05 Виїзд за кордон та «інвалідність»: скільки це коштує для чоловіків на Хмельниччині 15:06 Загинули троє військових з Хмельниччини: Владислав Будник, Дмитро Дем’янов та Артем Синіцький 14:14 Хмельницька АЕС шукає працівників: перелік актуальних вакансій 13:18 У Хмельницькому горів асфальтний завод (ФОТО, ВІДЕО) 12:27 Хмельницька міськрада продасть чотири земельні ділянки 11:29 У центрі Хмельницького зрізатимуть аварійні дерева: можливі обмеження руху 10:28 Шахраї ошукали двох жителів Хмельниччини на понад 163 тисячі гривень: подробиці схем 09:30 Посмертно і особисто: трьом воїнам з Хмельниччини вручили державні нагороди
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up