Двох жительок Шепетівщини ошукали в однаковий спосіб

Двох жительок Шепетівщини ошукали в однаковий спосіб
 • Дві жінки втратили понад 84 тисячі гривень
 • Шахраї діяли під схемою “Дзвінок від банкіра”.

Минулої доби до мешканок міст Сла­ву­та та По­лон­не Ше­пе­тівсь­ко­го району зателефонували нібито з банку, порадили під­ви­щи­ти сту­пінь за­хис­ту бан­ківсь­ко­го ра­хун­ку. Для цього жінки надали необхідну інформацію і з їх рахунків зняли більше 84 тисяч гривень.

Як це сталось - розповіли у поліції:

“Так, до 46-річ­ної сла­вут­чанки за­те­ле­фо­ну­вав не­ві­до­мий та пред­ста­вив­ся пра­ців­ни­ком бан­ку. У роз­мо­ві псев­до­бан­кір зап­ро­по­ну­вав під­ви­щи­ти сту­пінь за­хис­ту бан­ківсь­ко­го ра­хун­ку. Для цього поп­ро­сив пов­ну фі­нан­со­ву ін­форма­цію. Жін­ка по­го­ди­лась та ви­ко­на­ла усі вка­зів­ки шахрая. Піс­ля цього з її ра­хун­ку зник­ло 42 ти­ся­чі гри­вень”.

Відео дня

Ана­ло­гіч­ним чи­ном втра­ти­ла свої за­ощад­ження 56-річ­на по­лон­чанка. З її бан­ківсь­кої кар­тки шах­раї зня­ли біль­ше 42 ти­сяч гри­вень.

Пра­ців­ни­ки поліції про­сять гро­ма­дян бу­ти мак­си­маль­но обач­ни­ми:

«Як­що до вас те­ле­фо­ну­ють з бан­ку, ра­ди­мо пе­ре­ві­ри­ти ін­форма­цію, са­мос­тій­но за­те­ле­фо­ну­вав­ши за офі­цій­ним но­ме­ром ва­шої бан­ківсь­кої ус­та­но­ви. Аби не пот­ра­пи­ти у пас­тку до злов­мисни­ків, ні­ко­му не по­ві­дом­ляй­те осо­бис­ті да­ні, рек­ві­зи­ти бан­ківсь­ких кар­ток, а та­кож жод­них ко­дів та па­ро­лів».

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
 • Николай Кулина

  Да скільки можна пояснювати,банк незапитує в клієнта ДАНИХ карт,це одне,по друге шахраї телефонують зі звичайних номерів,а банк має  зовсім інші номери оператора які немають інші люди.Якщо не доходить до мозгів то віддавайте шахраям і нежалійтесь на свою тупість.

  Остап reply Николай Кулина

  А тут пояснюй, не пояснюй - як були лохами так і залишаються. Я вважаю, що цих "банкірів-вчителів" взагалі не треба карати. Нехай і далі провчають.
 • Остап

  Є ж у людей гроші.

keyboard_arrow_up