Хмельничанка віддала шахраям тисячу доларів

Хмельничанка віддала шахраям тисячу доларів
  • Шахраї виманюють гроші у довірливих мешканців.
  • Найпопулярнішим способом видурювання грошей є «рятування» рідних від кримінальної відповідальності.

 

Випадок трапився вчора, 14 березня. Серед білого дня до 79-річної хмельничанки зателефонували невідомі. Голос повідомив, що син жінки потрапив у халепу. Аби уникнути кримінальної відповідальності, їй потрібно заплатити "кругленьку" суму. Пенсіонерка повірила і віддала шахраям все, що мала - 23 тисячі гривень і тисячу доларів. Про це повідомляють у прес-службі ГУ Національної поліції у Хмельницькій області.

Ще один аналогічний випадок стався у Летичеві. Там у 40-річної жінки виманили 9 тисяч гривень. Зловмисники представились працівниками банку.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Kindratt
    Напрасно старуха ждет сьіна домой, ведь сьіна она не рожала (с)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:39 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:56 Померла чиновниця обласної військової адміністрації Алла Нігловська 19:23 Понад 5,3 мільйона за право видобутку: на Хмельниччині продають родовище чарнокіту photo_camera 18:05 Екс керівник прокуратури Хмельницького показав декларацію: скільки заробив і що має Від читача 08:21 Щодо гарантій сплати митних платежів 17:41 У Хмельницькому бракує понад 200 водіїв громадського транспорту через мобілізацію 17:12 «Осколки з мозку просто зішкрібали»: історія незламного «Фотографа» з Хмельниччини 16:39 Проїхав на «червоне»: у Хмельницькому оштрафували водія громадського транспорту 16:00 У ДТП на Шепетівщині загинула 52-річна велосипедистка 15:15 Хто отримує 70 тисяч, а хто — менше 7: зарплати директорів комунальних підприємств Хмельницького 14:20 На Хмельниччині порушників правил риболовлі оштрафували на 3 тисячі 13:04 На дорогах Хмельниччини роблять ямковий ремонт: де саме photo_camera 12:32 Схема на 2,4 мільйона: у Хмельницькому судитимуть працівницю Держкадастру 12:01 У Хмельницькому померла лікар-стоматолог Лариса Романюк 11:02 Судитимуть водія, який будучи п’яним збив 17-річного Дмитра 10:01 Був у відпустці: у пожежі на Хмельниччині загинув оператор БпЛА 09:12 На Хмельниччину приїжджала міністерка у справах ветеранів України: деталі photo_camera 08:30 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 11 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 До 17 градусів тепла: яку погоду прогнозують на Хмельниччині 11 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up