Хмельницькому адвокату дали 4 роки ув'язнення: дізналися ім’я та деталі справи

Хмельницькому адвокату дали 4 роки ув'язнення: дізналися ім’я та деталі справи
 • Адвокат запропонував своїй клієнтці дати грошей судді. 

 • Так мали розв'язати питання обвинуваченого у справі з підакцизними товарами.

 • Після передачі частини коштів - чоловіка затримали.

 • Дізналися деталі справи.

У Хмельницькій обласній прокуратурі повідомили про вирок адвокату у справі з хабарем. А саме - 4 роки позбавлення волі з конфіскацією всього майна, крім житла. 

Мали закрити питання за тисячу доларів

У Єдиному державному реєстрі судових рішень йдеться про деталі цієї справи. Сталося все упродовж жовтня-листопада 2017 року. Тоді адвокат з корисливих мотивів підбурював свою клієнтку до надання хабаря судді Хмельницького міськрайонного суду. Сума - 1 000 доларів. 

За ці гроші мали прийняти рішення щодо звільнення особи від відповідальності за ч. 1 ст. 204 ККУ (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів караються штрафом від п'яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів). 

Відео дня

Угоду з адвокатом клієнтка уклала 26 жовтня 2017 року. Того ж дня сплатила йому гонорар - 2 тисячі гривень. І запитала, чи можливо не мати судимості за наслідками розслідування кримінального провадження, у якому проведено обшук. Адвокат відповів, що раніше тривалий час працював у податковій міліції. Тож знайомий з людьми, за допомогою яких справу можна закрити в суді. Тоді він повідомив про необхідність надати судді тисячу доларів. Також адвокат запевнив, що знає суддю особисто і зможе з нею про все домовитися.

3 листопада адвокат зустрівся з клієнткою біля будинку №92 на Вінницькому шосе. Підбурювання щодо передачі тисячі доларів продовжувалися. Мовляв, домовленість із суддею про позитивне розв'язання питання вже здійснено. За даними слідства, жінка запропонувала адвокату вирішити все законно. Проте той наголосив, що без передачі грошей нічого не вирішиться. Так, жінка передала йому 300 доларів. На той час сума складала 8 073 гривні.

Вже іншого дня клієнтка віддала адвокату 700 доларів, що відповідно до курсу Національного банку України становило 18 725 гривень. Передача грошей відбулася в автомобілі. Коли жінка залишила салон, адвокат був затриманий правоохоронцями. 

Хто цей адвокат

Журналістка vsim.ua за номером справи в Єдиному державному реєстрі судових рішень дізналася ім’я обвинуваченого по справі. Це Назаренко Євген Вікторович. Він обліковується у Раді адвокатів Хмельницької області.

За даними сайту Національна асоціація адвокатів України, йому видали свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю у 2012 році. Також зазначено, що Євген Назаренко працює на Прибузькій та займається індивідуальною адвокатською діяльністю. 

Раніше до кримінальної відповідальності не притягувався

27 листопада  цього року в Хмельницькому міськрайонному суді адвокату оголосили вирок. При цьому було враховано те, що він вперше притягується до кримінальної відповідальності. Обставини, які б обтяжували покарання - відсутні. Окрім скоєного, чоловік характеризувався позитивно. Має на утримання двох неповнолітніх дітей. На обліку в психіатра та нарколога не перебуває. 

Адвоката визнали винним за ст. 15 ч. 2, 27 ч. 4 і 369 ч. 3 КК України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Йому призначили покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна, крім житла.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Читайте також: Побиття військового в соборі: відео перевірять експерти

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (7)
 • Бронислав Кушнирович

  треба теж розібратися  щоб більше не повторилось
 • Бронислав Кушнирович

  а куди дивився хозяін города хмельныцка що все це робиться перед его носом ладно він занят а его поміщники
 • Читач85

  І за весь цей час колишній податковий мент на фронт не поспішав. Традиційно купив інвалідність у 35-40 років, як 90% ментів. ҐАНЬБА цим горе - адвокатам.
 • Читач57

  В найближчому часі справа Лабазюка піде у вічність,і скажуть що вина недоведена,і щуку кинутькинуть в річку.

keyboard_arrow_up