Мільйони на наркотиках: продовження історії подружжя на Хмельниччині

Мільйони на наркотиках: продовження історії подружжя на Хмельниччині
Мільйони на наркотиках: продовження історії подружжя на Хмельниччині
  • Навесні 2025-го у Кам’янці-Подільському зупинили подружжя – чоловік з дружиною порушували комендантську годину.
  • В результаті – у них виявили небезпечні психотропи на мільйони гривень. 

 

Все сталося 19 травня, минулого року, в Кам’янці-Подільському. Близько опівночі, на вулиці Лесі Українки, патрульні зупинили «Hyundai Accent» за порушення комендантської години. В автівці було подружжя.

У ході спілкування 28-річний водій та його дружина стали нервувати. Згодом вони зізналися, що перевозять наркотики, – повідомляють в ГУНП в Хмельницькій області.

Після прибуття слідчо-оперативної групи, з їхньої автівки вилучили велику кількість зіп-пакетів з кристалічною речовиною. Експертиза довела, що це особливо небезпечний психотроп PVP (солі) вагою понад 7 кілограмів. Їхня загальна вартість склала близько 7,5 мільйонів гривень.

- Як з’ясували правоохоронці, подружжя приїхало зі столиці для розповсюдження наркотиків у регіоні, – додають правоохоронці.

Суд вже оголосив вирок чоловіку. Його визнали винним за ч. 3 ст. 307 (Незаконне придбання, зберігання, перевезення, пересилання з метою збуту чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України. 

Його засудили до 9 років ув’язнення з конфіскацією всього майна, окрім житла. Матеріали щодо його дружини ще перебувають на розгляді в суді.

Читайте також: У Хмельницькому викрили точку з підробленим алкоголем і сигаретами на 2 мільйони

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up