На будівництві в Дубовому обірвалася люлька з працівниками: продовження історії

На будівництві в Дубовому обірвалася люлька з працівниками: продовження історії
 • Працівники займалися утепленням та оздобленням дев’ятиповерхівки.
 • Монтажна люлька, в якій вони знаходилися, обірвалася.
 • Серед потерпілих було четверо неповнолітніх практикантів.
 • Дізнавайтеся, чим закінчилася ця історія

Це сталося 19 червня 2023-го. Тоді на будівництві в мікрорайоні Дубове обірвалася люлька з робітниками. Травмувалися п’ятеро людей, серед яких і неповнолітні. Судили директора фірми, яка займалася організацією будівництва, та виконроба. Розповідаємо про все детальніше. 

Четверо неповнолітніх прийшли на будівництво на практику

Ранок 19 червня 2023-го року. У хмельницьких пабліках з’являються фото з будівництва на вулиці Ранковій. Там, під час виконання робіт, обірвалася люлька з п’ятьма працівниками. Четверо з них – неповнолітні. Є травмовані, яких госпіталізовують медики. На місце події також приїжджають рятувальники та поліція. Останні відкривають кримінальне провадження. Справу вже розглядали в Хмельницькому міськрайонному суді. І ось що з’ясували: 

Обвинувачені – директор фірми ТОВ «Рівнефасад», яка займалася організацією будівництва. А також – виконроб цієї ж фірми. П’ятеро робітників займалися того дня утепленням та оздобленням дев’ятиповерхівки. На рівні 8-го поверху, в результаті несправності механізмів пересування, колиска зависла майже перпендикулярно між восьмим і шостим поверхами, – йдеться в матеріалах справи. Внаслідок цього:

Відео дня

У ході судового розгляду директор фірми та виконроб визнали свою вину. Керівник  ТОВ «Рівнефасад» розповів у суді, що у вересні 2022-го хлопці прийшли на будівництво для проходження практики. У них були всі необхідні довідки та допуски для роботи. Також директор повідомив, що перед початком роботи неповнолітнім був проведений інструктаж щодо всього. 

В результаті – суд визнав винним директора фірми та виконроба за ч. 2 ст. 272 КК України (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою). Їх звільнили від відбування основного покарання з випробовування. Керівнику становили іспитовий строк на 1 рік. 

А виконроба на два роки позбавили права обіймати посади, пов`язані з організаційно-розпорядчими обов`язками у сфері будівництв. Та встановили йому іспитовий термін 1 рік та 6 місяців.

Що відомо про фірму 

ТОВ «Рівнефасад» – фірма, що зареєстрована у 2015 році в місті Рівне. За даними сервісу YouControl, уповноваженою особою є Попко Юрій Володимирович. Основний вид діяльності компанії – організація будівництва будівель. Серед інших видів діяльності: 

Також, як зазначено в сервісі, у жовтні 2023-го із цією ж фірмою договір уклало Управління СБУ в Хмельницькій області. А саме – на послуги з поточного ремонту фасаду адміністративної будівлі спеціального призначення №2. Сума контракту – 420 327 гривень.

Читайте також: На Хмельниччині судили директора підприємства, на якому підліток отримав травми

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
 • Alex

  Добре що є AdGuard. дивитися ваш сайт без нього неможливо 😀
 • Валерий Златогурский

  Невже у Хмельницькому нема подібних фірм ? А ці хлопці місцеві чи теж з Рівного їхали на заробітки. Певно потерпілі не були офіційно працевлаштовані, а все закінчилось легким переляком.
 • Наталія

  А чому не пишите чи вижив той неповнолітній ,який був у важкому стані?

keyboard_arrow_up