На Хмельниччині мисливці застрелили червонокнижного лося

На Хмельниччині мисливці застрелили червонокнижного лося
  • У Славутському районі група мисливців приїхала полювати на козуль, а натомість вбили лося.
  • За фактом вбивства червонокнижної тварини відкрито кримінальне провадження
 

Подія мала місце на території Славутського держлісгоспу 30 листопада. Група мисливців маючи ліцензію на добування козулі,  вполювали червонокнижного лося. Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Хмельницької області.

По даному факту слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 248 (Незаконне полювання) Кримінального кодексу України. Наразі призначено цілий ряд експертиз, покликаних, зокрема, встановити, хто саме з цілої групи мисливців стріляв по тварині. Крім того, працівники поліції встановлюють та опитують усіх осіб, які брали участь у полюванні.

Як зазначають правоохоронці, згідно з санкцією статті, подібні дії караються накладенням штрафу в розмірі від 1700 до 3400 гривень або громадськими роботами на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеженням волі на строк до трьох років. Наразі слідчі дії тривають.

Довідково:

У грудні 2017 року лося  було внесено в Червону книгу України. Проте 27 листопада 2018 року Окружний адміністративний суд Києва скасував заборону полювання на лося і його внесення до Червоної книги. Згодом Міністерство екології і природних ресурсів подало апеляційну скаргу на це рішення. У квітні 2019 року суд задовольнив апеляційну скаргу і тим самим повернув тварину до Червоної книги України.

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (-1)
  • Юлия Невелева
    3500 за лося штраф? Закон писали олени? Поднимите штрафы тысяч до 50.
  • THOR THOR
    Всех на кичу
  • Виталий
    Закона никакого нет -охотятся где угодно и на что угодно.На людей безнаказанно охотятся,а что говорить о животных.Так было всегда и не нужно делать удивленный вид.Вся мразь лезет в политику,в мусарку, прокуратуру и суды.Откуда взяться закону и нормальной жизни?Мы летим в пропасть.
  • виктор
    Когда же вы нажрётесь
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:30 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:36 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:00 «На щиті» повертаються 7 захисників з Хмельниччини: імена 18:17 У Райківецькій виправній колонії у пакеті з сухофруктами знайшли наркотики Від читача 13:07 Жахлива ніч для столиці: росіяни вдарили ракетами та безпілотниками по всіх районах Києва 17:40 Судитимуть експолісмена з Хмельницького, який привласнив 2,5 млн грн речових доказів 16:57 Дружина до останнього чекала дива: підтвердили загибель військового Володимира Демчишина 16:07 Житло у гуртожитках: що пропонують у Хмельницькому та які ціни photo_camera 15:23 На Хмельниччині засудили водійку, яка напідпитку збила 16-річну дівчину 14:41 В Україні з’явиться День української музики: як голосували хмельницькі нардепи 14:00 У Хмельницькому — аварійні відключення світла: коли відновлять 13:25 Римма Зюбіна, зіркове журі та фіналісти: 13-й Чілдрен Кінофест оголошує ключові імена (новини компаній) 13:17 Хотіла заробити на біржі — втратила 678 тис.грн: шепетівчанка потрапила на гачок шахраїв 12:39 Через ремонт дороги на Зарічанській, тролейбуси курсуватимуть за іншими маршрутами 11:57 Замкнув у машині й вчинив насильство: на Хмельниччині засудили 30-річного чоловіка 11:13 В ДТП на Летичівщині травмувалися двоє людей 10:32 Хмельниччина — серед лідерів за кількістю угод із продажу землі 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 У Хмельницькому проведуть «Медичний пікнічок»: програма заходу 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 27 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up