На Трудовій затримали 30-річного чоловіка з наркотиками

На Трудовій затримали 30-річного чоловіка з наркотиками
Фото - Нацгвардія
  • Хмельничанина затримали нацгвардійці.
  • Наркотики виявили у спортивній сумці чоловіка.

У Хмельницькому з наркотиками попався 30-річний чоловік. Під час вечірнього патрулювання на вулиці Трудові нацгвардійці помітили підозрілого чоловіка. Побачивши патрульних, він помітно занервував, а потім взагалі різко змінив напрямок руху. 

Як повідомляють у пресслужбі Нацгвардії, під час спілкування чоловікові запропонували пройти поверхневу перевірку, він погодився. 

У спортивній сумці хмельничанина виявили паперовий згорток із зеленого речовиною рослинного походження в подрібненому стані. Вся вага становила близько 70 грамів.

Відео дня

На місце події викликали слідчо-оперативну групу. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Елена Смирнова
    да да.знає що в нього є в сумці наркотична речовинна і він погодився на поверхневу перевірку?Ці ко-ли плутають поверхневу перевірку з обшуком і самі перевіряють твої кармани і сумки без усіляких причин мотивуючи це тим що маєм право це робити по власному розсуду кого хочимо того і обшукуємо бо більшість громадян не знає своїх прав.
  • Михайло Заклецький
    От ту зелену речовину рослинного походження в подрібненому стані потрібно давно вже легалізувати як в цивілізованих країнах зробили . Це не наркотик. І якщо вибір між алкоголем і зе. речовиною - то вона знач
    но краще.
    Андрій Шевчук reply Михайло Заклецький
    Краще вставляє? Ти думаєш що пишеш?!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 На перший день липня — штормове попередження. Прогноз погоди для Хмельниччини 20:17 У Хмельницькому 1 липня вимикатимуть світло (АДРЕСИ) 19:51 Скільки податків платять мешканці громад Хмельниччини (ІНФОГРАФІКА) 19:21 На Хмельниччині судитимуть чоловіка за публічні образи в соцмережах Від читача 14:25 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 18:49 Смертельна ДТП на Хмельниччині: водій був у 15 разів п’яніший за норму 18:08 Попрощались із загиблим на війні хмельничанином Сергієм Мітіним photo_camera 17:51 Із 1 липня зміниться напруга в розетках. Що варто знати споживачам 17:07 У Хмельницькому обмежать рух транспорту через ремонт дороги 16:28 «Покинула нас заради дяді»: у жительки Хмельниччини відібрали дітей через пияцтво 15:52 Поблизу кордону затримали жителів Хмельниччини, які прямували горами до Румунії 15:08 Зґвалтування студентки у Хмельницькому. Засуджений не визнав свою вину 14:29 В ДТП на Хмельниччині постраждала 55-річна жінка 13:56 На Хмельниччині сварка через авто закінчилась ножовим пораненням і реанімацією 13:19 На Хмельниччині перекриють залізничний переїзд: що треба знати водіям 12:40 ДТП з пʼяним водієм на Хмельниччині: двоє постраждалих 11:11 Графік роботи екобуса в Хмельницькому: що і де можна здати 10:39 Хмельницький ТЦК за місяць перевірив 12 повідомлень про порушення: результати 10:12 Смертельна ДТП на Хмельниччині: деталі від поліції 09:29 Змінять рух тролейбусів 1 липня у Хмельницькому
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up