Погрожував і нецензурно обзивав. На Хмельниччині засудили чоловіка за насилля над дружиною

Погрожував і нецензурно обзивав. На Хмельниччині засудили чоловіка за насилля над дружиною
Фото ілюстративне
  • Чоловіка притягнули до кримінальної відповідальності.
  • Як виявилось, кривдник постійно погрожував коханій і поводився агресивно.

За психологічне насилля доведеться відповідати 52-річному чоловікові. Полонський суд призначив йому покарання – 150 годин громадських робіт.  

Як з’ясувалось, дружина систематично терпіла психологічне насилля від чоловіка. Місцеві правоохоронці неодноразово проводили профілактичну роботу з кривдником. Про це повідомляють у Секторі комунікації поліції Хмельницької області. 

Суд виніс чотири постанови, якими притягнув чоловіка до адміністративної відповідальності за домашнє насильство. Востаннє агресора оштрафували на 500 гривень. Проте це його не зупинило. Поліцейські зафіксували черговий факт психологічного насилля - чоловік нецензурно лаявся до дружини, погрожував фізичною розправою і проявляв агресію. Сама ж дружина розповіла поліцейським, що за майже 30 років шлюбу сварки в подружжя виникають часто через те, що чоловік зловживає алкоголем. 

Цього разу в поліції вже відкрили кримінальне провадження за ознаками статті 126-1 Кримінального Кодексу України (Домашнє насильство).  Вину чоловіка довели і призначили йому покарання - 150 годин громадських робіт.

Як додають в поліції, кривдник також має пройти корекційну програму на три місяці.  Контроль за поведінкою засудженого суд поклав на органи пробації за місцем його проживання.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:01 Систематично обкрадав магазини: полісмени затримали 26-річного хмельничанина 15:14 Сама прийшла додому: знайшли Вікторію Руденко, яка зникла у Хмельницькому 14:29 На Хмельниччині судитимуть очільника управління Держпраці та директорку підприємства 13:44 Комунальники відновили світлофор біля «Дитячого світу» Від читача 09:37 Кіберпростір під прицілом: чому дітям потрібна цифрова обережність 13:02 Депутат Хмельницької райради став рекордсменом України за кількістю біткоїнів 12:21 Смертельна ДТП у Хмельницькому районі: загинув 59-річний велосипедист 11:40 «Волонтерам потрібне приміщення»: хмельничани зібрались на акцію під міською радою (ОНОВЛЕНО) photo_camera 10:59 Напоїв неповнолітню та вчинив сексуальне насильство: судитимуть жителя Хмельниччини 10:21 ДБР вилучили «чорну скриньку» на місці падіння бомбардувальника Су-24М на Хмельниччині 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:35 ДТП на Бандери за участю мотоцикла: у поліції розповіли деталі 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 17 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:17 Авіакатастрофа на Хмельниччині: загинули двоє льотчиків бомбардувальника 21:01 Якою буде погода на Хмельниччині 17 червня: прогноз 20:09 Відключення світла у Хмельницькому 17 червня: у списку 75 вулиць 19:29 У трьох громадах Хмельниччини попрощаються із загиблими воїнами: Олексієм Ковальчуком, Анатолієм Першиним та Андрієм Слободенюком 18:36 Хмельницькі волонтери опиняться на вулиці, якщо для них не знайдуть приміщення 18:09 На Хмельниччині директорка ліцею привласнила майже мільйон гривень: її увʼязнили 17:33 Черешня, полуниця і абрикоси. Які ціни у Хмельницькому і звідки привозять photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up