Шахраї виманили у жителів Кам’янеччини більше 300 тисяч гривень

Шахраї виманили у жителів Кам’янеччини більше 300 тисяч гривень
  • Вони ошукали 7 людей. Розповідаємо як працюють шахрайські схеми. 

Минулими вихідними до поліції звернулись пʼятеро жителів Кам’янець-Подільського району, яких зловмисники ошукали сумарно на 224 тисячі гривень. Ще двох жінок зловмисники надурили за останню добу. В них зняли з рахунків майже 90 тисяч гривень. Про це повідомили в поліції. Розповідаємо про всі випадки. 

До 66-річної камʼянчанки зателефонував псевдобанкір, який запропонував захистити рахунок. Для цього нібито необхідно вказати банківські дані, а саме код, цифри на звороті картки та смс-код від банку. Потерпіла, нічого не підозрюючи, повідомила шахраю дані, після чого з її рахунку було знято 57 тисяч гривень.

У таку ж пастку псевдобанкірів потрапила і 65-річна мешканка Чемерівців. Жінка втратила понад 52 тисячі гривень. 

Відео дня

А 46-річна дунаївчанка, повідомивши банківську інформацію шахраю, втратила понад 43 тисячі гривень.

Ще однією жертвою аферистів стала 30-річна жителька Дунаєвеччини. Жінка очікувала на свою посилку, яку попередньо оплатила. Однак, від невідомої особи їй надійшло повідомлення про те, що оплата не пройшла і необхідно здійснити розрахунок повторно. Для цього зловмисник надіслав їй фішингове посилання. Потерпіла, забувши про обачність, перейшла за посиланням і вказала банківські дані. Одразу після цього шахраї зняли з її рахунку понад 52 тисячі гривень.

43-річна жителька Смотрицької тергромади вирішила придбати на одному із сайтів автозапчастини. Продавець погоджувався надіслати товар лише після отримання повної суми та запевняв, що обовʼязково надішле запчастини жінці. Потерпіла повірила та перерахувала псевдопродавцю 19 тисяч гривень. Проте, товар жінка так і не отримала, а продавець на зв'язок більше не виходив.

До 68-річної камʼянчанки зателефонували нібито з банку та повідомили про загрозу несанкціонованого зняття коштів. Він дізнався код картки та смс-код від банку. Жінка, нічого не підозрюючи, виконала всі умови та повідомила шахраю свої банківські дані. Одразу після цього з її рахунку аферисти зняли 84 тисячі гривень.

В аналогічну шахрайську схему потрапила і 34-річна жителька Жванецької тергромади. В неї псевдобанкіри, дізнавшись персональну інформацію, поцупили понад 3 тисячі гривень.

Поліцейські зʼясовують всі обставини подій та вкотре закликають громадян бути пильними та не повідомляти телефоном незнайомим особам банківські дані. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up