Штраф і арешт на техніку. На Хмельниччині судитимуть підприємця за незаконно створені ставки

Штраф і арешт на техніку. На Хмельниччині судитимуть підприємця за незаконно створені ставки
  • Чоловік незаконно створив ставки і вирощував у них рибу.
  • Провадження за фактом злочинів проти довкілля вже направили до суду.

На Хмельниччині виявили факт незаконного заволодіння ґрунтовим шаром земель водного фонду і знайшли підозрюваного. Подія трапилась в одному з населених пунктів колишнього Волочиського району. З 2016 по 2020 роки підприємець на ділянці зі складу земель водного фонду, яка належить до комунальної власності, зняв та переніс ґрунтовий покрив земельних ділянок і створив на кількох річках штучні водойми та водопідпірні споруди. Про це повідомляють у Секторі комунікації поліції Хмельницької області.

Підприємець використовував ці споруди у власних цілях, при цьому не маючи жодних документів. Як додають в поліції, за допомогою власної техніки він здійснив незаконне зняття поверхневого шару землі об’ємом 63 900 метрів кубічних. Чоловік створив собі два ставки, площею два і чотири гектари і вирощував там рибу.

Судитимуть його за статтею «Незаконне заволодіння землями водного фонду в особливо великих розмірах, вчинене повторно».  До слова, санкція статті передбачає від 1700 до 5100 гривень штрафу або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 

Відео дня

На техніку, якою підприємець виконував земляні роботи, суд наклав арешт. Йому вже оголосили про підозру. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up