У Хмельницькому судитимуть колишнього працівника міської ради

У Хмельницькому судитимуть колишнього працівника міської ради
  • Колишній заступник головного архітектора міста попався на хабарі в 7 тисяч гривень.
  • Чоловіку загрожує покарання у вигляді штрафу або позбавлення волі на строк до 5 років.

У листопаді чиновник Хмельницької міської ради попався на хабарі. Заступника головного архітектора міста впіймали, коли той брав 7 тисяч гривень. Йому обрали міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або внесення застави 55 тисяч гривень.

Прокуратура направила обвинувачувальний акт по даній справі до Хмельницького міськрайонного суду. Санкція ч. 2 ст. 369-2 ККУ передбачає покарання у виді штрафу від 12 750 до 25 500 гривень або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. Про це повідомляють в прокуратурі Хмельницької області.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Сергій Якубенко
    ПОДДонок
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 Прогноз погоди на неділю, 26 липня, на Хмельниччині 17:16 На щиті 5 воїнів з Хмельниччини: Олександр Богач, Віталій Скидан, В’ячеслав Пшеничний, Микола Тимчук, Владислав Цирт 16:37 У Хмельницькій обласній лікарні аудитори виявили порушень на 2,8 млн гривень 16:03 На Хмельниччині оголосили штормове попередження: очікується гроза Від читача 14:41 Протидія порушенням митних правил: результати роботи Хмельницької митниці за перше півріччя 2026 року 15:05 У Хмельницькому відзначили 13 військових-нацгвардійців (ФОТО) 14:02 Хотів купити авто: 23-річний житель Хмельниччини став жертвою шахраїв 12:48 У Хмельницькому на роботу потрібні інспектори з паркування: деталі 11:34 У Кам’янці вночі загорівся сміттєвий полігон: просять закрити вікна 10:44 Скільки коштує та що включає ремонт дороги біля «Либідь Плази» 09:30 Погоня у Хмельницькому: водій BMW під наркотиками тікав від поліції
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up