У центрі Хмельницького напали на волонтерку. Поліцейський-свідок кинувся наздоганяти зловмисника

У центрі Хмельницького напали на волонтерку. Поліцейський-свідок кинувся наздоганяти зловмисника
  • Жінка разом зі своїм чоловіком співали на вулиці військові пісні, щоб зібрати гроші для учасників АТО.
  • До них підійшов невдоволений чоловік і почав висловлювати свої претензії.

Інцидент стався вчора, 1 грудня, близько 18.30 години поблизу магазину «Взуттєвий склад».

У самому центрі Хмельницького по вулиці Кам’янецькій чоловік та жінка виступали із військовими піснями, щоб зібрати кошти на потреби воїнів АТО. Та до них підійшов чоловік напідпитку і почав висловлювати своє невдоволення. У ході суперечки 62-річний зловмисник дістав ножа і кинувся на жінку. Він вдарив її у живіт і почав тікати. За ним погнався чоловік 34-річної потерпілої.

Свідком цієї події став слідчий ГУ НП Артем Заїка. Правоохоронець якраз вийшов з магазину. 

Старший лейтенант кинувся на допомогу. Разом з чоловіком волонтерки їм вдалося затримати зловмисника до приїзду слідчо-оперативної групи.

Нападника забрали до поліції. За інформацією прес-служби ГУ НП у Хмельницькій області, у цій справі уже відкрили кримінальне провадження відповідно до 1 статті 115 ККУ. Чоловіка можуть кинути за ґрати на термін до 15 років.

На місце події викликали швидку допомогу. Потерпілу забрали до Хмельницької міської лікарні. У неї діагностували проникаюче ножове поранення черевної порожнини. Ніж проткнув печінку. Жінку прооперували. Наразі її життю нічого не загрожує.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (19)
  • Антибіотик
    А навіщо збирати кошти на АТо. То ж держава все фінансує на 100%. Це шахраї отже, а не волонтери. Таких зараз багато. Через них люди не можуть стримати емоцій і ламають свої долі
  • Slava Vel
    Відрубати руки і відпустити:))
  • Олекса Шумейко
    Цю гниду потрібно четвертувати.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
22:05 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 12 лютого 19:34 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:29 Розшукують Віктора Кубова: чоловік зник зі Скаржинецької лікарні 17:24 На Хмельниччині передали нагороду рідним безвісти зниклого військового photo_camera Від читача 18:12 МВС підготувало памʼятку безпеки під час відключення енерго- та водопостачання 16:16 Мільйони на наркотиках: продовження історії подружжя на Хмельниччині photo_camera 15:50 У центрі Хмельницького водій поїхав прямо не з тієї смуги: на нього склали протокол play_circle_filled 14:12 Рідним загиблих воїнів з Хмельниччини передали державні нагороди: імена Героїв photo_camera 13:32 Екс начальник міграційної служби Хмельниччини не задекларував майно на 30 мільйонів 12:31 У Хмельницькому викрили точку з підробленим алкоголем і сигаретами на 2 мільйони photo_camera 12:04 Житель Хмельниччини від імені дівчини виманив у військового пів мільйона 11:52 У Хмельницькому районі горів приватний будинок: травмувалася жінка play_circle_filled 11:16 Преміював себе і «малював» табелі працівників: судитимуть директора хмельницької ДЮСШ 10:27 У Славуті внаслідок ДТП травмувався водій 09:47 У Красилові попрощалися із захисником Віктором Бармою
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up