Убивчі ревнощі: на Хмельниччині засудили жінку, яка розправилася з коханкою свого чоловіка

Убивчі ревнощі: на Хмельниччині засудили жінку, яка розправилася з коханкою свого чоловіка
Фото ілюстративне
  • Жителька Шепетівки заскочила співмешканця з іншою жінкою.
  • Ображена шепетівчанка спустила суперницю по сходах.
  • Та померла від отриманих травм.
  • За вбивство кривдниці довелося відповісти у суді. 

У Шепетівці сварка на фоні ревнощів переросла у справжню трагедію зі смертельними наслідками.

Сталося усе у вересні 2019 року. 44-річна жителька Шепетівки у пошуках свого співмешканця прийшла до квартири конкурентки. Після наполягання та таки впустила жінку до оселі, запевнивши, що її коханого там немає. Проте той знайшовся – на балконі. Від співмешканки чоловік отримав ляпаса, натомість господиню квартири жінка покарала жорстокіше. Вона нанесла тій кілька ударів в обличчя, а після за волосся виволокла ту на коридор. Коли від чергового удару жінка впала на бетонну підлогу й втратила свідомість, обвинувачена за одяг стягнула її сходами на перший поверх. У результаті 38-річна жінка отримала смертельні травми.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Дії жінки кваліфікували за частиною 2 статті 121 КК України (заподіяння умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого).  

  • "У суді обвинувачена свою вину визнала, запевнила, що такого розвитку подій не чекала. Злочин вчинила на емоціях, бо дуже кохала свого співмешканця, а потерпіла зневажливою поведінкою її дуже розізлила", - йдеться у повідомленні Хмельницького апеляційного суду.

Як зазначається, жінці призначили 7 років позбавлення волі.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (44)
  • Лали Кирия
    Стоила это 7лет жизни в неволе,ушел да флаг ему в руки
  • Ольга Токарська
    Правильно зробила
  • Татьяна Белоус Малиновская
    1 що вона добре зробила,чолов1ки то пси.Сьогодн1 з нею завтра,з другою.А д1точки то наверно лишились.Кому вони потр1бн1, я пережила тоже то що треба було вбивати.Господь все бачить,знае як наказати.А д1ти спокутують,гр1хи батьк1в.
  • Мария Онищук
    Ревнощі і глупость,одної немає в живих,а друга буде сидіти,хто виграв,чоловік,знайде третю.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:35 На Хмельниччині в суботу прогнозують грози: якою буде погода 25 липня 19:30 На Хмельниччині 13-річний хлопець погрожував ножем 7-річному, — поліція 18:19 Підроблене свідоцтво та алкоголь за кермом: у Хмельницькому зупинили водія Opel 17:28 Скоїв повторне сексуальне насильство: на Хмельниччині затримали юнака Від читача 14:41 Протидія порушенням митних правил: результати роботи Хмельницької митниці за перше півріччя 2026 року 16:35 Майже 2 проміле: на Хмельниччині зупинили нетверезого водія вантажівки 15:51 На Хмельниччині 17-річного юнака затримали з пакунком наркотиків 15:10 Після застілля побив і пограбував хмельничанина: поліція затримала чоловіка 14:29 У Хмельницькому електросамокат збив 77-річну жінку: пенсіонерка у лікарні 13:38 «Труби текли водоспадом»: мешканці багатоповерхівки в Хмельницькому скаржаться на бездіяльність УМК 13:13 На Хмельниччині повністю висохло Святе озеро, якому понад 10 тисяч років 12:28 На Хмельниччині затримали наркоаграрія, який вирощував коноплі на дачі 11:47 Через самолікування донька опинилася в реанімації: на Хмельниччині засудили матір 11:02 У пожежі на Шепетівщині загинув чоловік: деталі 10:33 Розвиток транспортної мережі та матеріальна допомога: відбувся виконком міської ради 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:31 Обмеження руху транспорту від Подільської до Проскурівського підпілля 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 24 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up