В поліції розповіли, на яку суму жителів Хмельниччини "розвели" аферисти

В поліції розповіли, на яку суму жителів Хмельниччини "розвели" аферисти
Фото ілюстративне
  • Шахраї продовжують розвивати свої схеми в інтернеті.
  • За минулу добу через них мешканці області втратили чималу суму.

Лише за минулу добу правоохоронці отримали 5 повідомлень про різного виду шахрайства. Більша частина з них пов’язана з купівлею товарів в інтернеті. За повідомленням сектору комунікації поліції Хмельницької області, шахраї завдяки своїм "оборудкам" збагатились на 34 тисячі гривень. Про основні схеми розповіли в поліції.

Один випадок трапився у Новоушицькому районі. Там 31-річна жінка перерахували шахраям 3 тисячі гривень, коли хотів купити в інтернеті велосипед. А 30-річний житель села Адампіль Старосинявського району "влетів" у майже 20 тисяч гривень, коли перерахував гроші за картоплекопалку до мінітрактора. Ні жінка, ні чоловік, своїх товарів так і не отримали. 

Ще один випадок трапився в Ізяславі. Там 49-річна жінка у соцмережі побачила оголошення щодо продажу зерна та комбікорму. Вона теж перерахували 4 тисячі гривень, але товару так і не побачила.

Інший інцидент зафіксували у Хмельницькому. 44-річний чоловік попався "на гачок" до псевдо-банкірів. Начебто для розблокування картки назвав аферистам свої реквізити і залишився без коштів на картці. 

Ще один хмельничанин втратив півтори тисячі гривень, коли намагався орендувати житло. Як виявилось, квартира була фіктивною. 

Наразі за всіма фактами шахрайства тривають перевірки. Хмельничан просять бути вкрай обачними. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:30 Планові відключення світла у Хмельницькому на 3 березня 20:12 «З Хмельницького неможливо купити квитки»: громадський діяч поскаржився на Укрзалізницю 19:31 Хто у Хмельницькому може безкоштовно їздити у громадському транспорті: перелік категорій 19:10 Квартира за 1,7 мільйона: що задекларувала звільнена Ірина Ковальчук Від читача 11:43 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності! 18:43 У Хмельницькому чоловіка госпіталізували після нападу з ножем у закладі 18:04 У Хмельницькій громаді від грипу помер 43-річний чоловік 17:27 У Хмельницькому жінка стала посмертною доноркою для двох людей 17:05 Бригада «Буревій»: ті, що перетворюють ворогів у попіл (соціальна реклама) 16:43 «Смотрящий» катував хмельничанина, бо той посигналив його дівчині на дорозі 16:12 1,8 млн грн, які мали піти на ЗСУ, повернули колишньому митрополиту УПЦ мп 15:41 У Хмельницькому попрощаються з двома військовими: Олександром Слободяном та Віталієм Ващуком 15:04 Від Асі до Ітана: як хмельничани називали дітей в лютому 14:04 На Хмельниччині громада переплатила за електрику майже 2 мільйони: справу вирішував суд 13:53 Дерев'яна вагонка. Як створити затишок без відчуття дачного будиночка (новини компаній) 13:13 На фронті загинули троє військових з Хмельниччини. Хто вони 12:31 На Хмельниччині розслідують розстріл безпритульної собаки 12:00 Симчишин призначив нового начальника департаменту освіти: що про нього відомо 11:45 У Хмельницькому відбулася Рада директорів Спілки «Борошномели України»: що важливо знати локальному бізнесу? (новини компаній) 11:01 Хмельниччині виділили 142 млн грн на шкільні автобуси: кому закуплять першочергово
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up