Засудили подружжя аферистів, яке «розводило» мешканців Хмельниччини

Засудили подружжя аферистів, яке «розводило» мешканців Хмельниччини
  • Шахраями виявилось подружжя родом з Луганської області.
  • Працювали зловмисники за відомою схемою «ваш родич потрапив у біду».
  • Перелякані жертви віддавали їм всі свої заощадження. 

 На Хмельниччині засудили подружжя шахраїв, які обдурювали людей за старою схемою. Останніми їхніми жертвами стали пенсіонери із Старокостянтинова. Серед ночі до них зателефонував незнайомець і повідомив, що їхній онук потрапив у ДТП і йому терміново потрібні гроші на лікування. Суму вони можуть передати знайомим онука, які під’їдуть до будинку пенсіонерів. Налякані чоловік та жінка погодились на всі умови і власноруч віддали незнайомій жінці всі гроші – у євро, гривнях на суму більше 57 тисяч гривень. Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Хмельницької області.

Затримали пару аферистів аж у Рівному. Це був 35-річний чоловік і 43-річна жінка родом з непідконтрольних територій Луганської області, раніше вже судимі за крадіжки, розбої і наркотики. Як додають правоохоронці, у них вилучили більшу частину коштів, окуляри, перуки і все для того, аби маскуватись. 

Наразі Старокостянтинівський районний суд визнав їх винними і призначив покарання - два роки позбавлення волі кожному. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:00 Графік відключень світла на 13 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 19:39 Планові відключення світла у Хмельницькому: адреси на 13 листопада 18:55 Лаявся і виганяв з дому: на Хмельниччині судили домашнього кривдника 17:12 Рідним матроса і солдата з Хмельниччини вручили посмертні державні нагороди photo_camera Від читача 21:53 Важливий збір для військових 🇺🇦 16:47 У Хмельницькому патрульні зупинили водія автобуса, який проїхав на «червоне» play_circle_filled 16:13 13 листопада у Гречанах і Південно-Західному не буде води 15:45 За що судять служителів церкви на Хмельниччині: три кримінальні історії photo_camera 15:27 Зміна графіків та неспівпадіння черги: в «Хмельницькобленерго» відповіли на популярні запитання 14:52 «Я б назвав це умисним вбивством»: син про загибель 75-річної матері на проспекті Миру 13:37 Жителя Хмельниччини обдурили на купівлі дров. Аферистів шукають 12:38 Чоловіка з Хмельницького району посадили за торгівлю метадоном 12:09 Назавжди 20. На Хмельниччині попрощались зі снайпером Русланом Сидорчуком photo_camera 11:39 У Хмельницькому хотіли збудувати нафтобазу. Причетні двоє депутатів 11:25 Смертельна ДТП на проспекті Миру: водію повідомили про підозру 10:53 На Прибузькій збили 60-річного пішохода 10:12 Знімав роботу авіації для ворога: за держзраду судитимуть жителя Хмельниччини 09:38 В 2025 році 70% нових бізнесів на Хмельниччині відкрили жінки: деталі 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 12 листопада (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up