«Ваша картка заблокована»: хмельничанку ошукали шахраї на 60 тисяч гривень

«Ваша картка заблокована»: хмельничанку ошукали шахраї на 60 тисяч гривень
Фото - "Київстар"
  • Жінка отримала дзвінок із фейкового банку.
  • «Жертва» повідомила шахраям банківські реквізити і втратила гроші.

Шахраї і далі продовжують працювати за старою схемою – представляються працівниками банку і випитують реквізити карток. За минулу добу в поліції зафіксували аналогічний факт шахрайства - ошукали 40-річну хмельничанку.

Близько дев’ятої години до жінки зателефонували з прихованого номеру, представились працівниками служби безпеки банку і повідомили, що її рахунок заблоковано. Про це повідомляють у Хмельницькому районному управлінні поліції.

Під час спілкування жінка повідомила свої персональні дані та код доступу до рахунку. Ця інформація допомогла збагатись на 60 тисяч гривень.

За вказаним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за статтею "Шахрайство" КК України.

Читайте також: Орендував житло на неіснуючій вулиці. Як на Хмельниччині ошукали киянина
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:04 Синоптики розповіли, якою буде погода на Хмельниччині 8 березня 17:07 Омбудсман перевірив гуртожиток для ВПО у Кам’янці-Подільському: виявили недоліки 16:13 У Хмельницькому патрульні супроводили авто з породіллею до пологового 15:08 На війні загинули та померли п’ятеро жителів Хмельниччини Від читача 10:39 93 тис кілометрів оптичних ліній - Укртелеком підбив підсумки 2025 року 14:14 Штовхнув підлітка зі скутера та поїхав: на Хмельниччині затримали 18-річного юнака 13:11 Перевірки військового обліку у Хмельницькому: графік на березень та квітень 12:22 «Мене могли посадити на яму»: як поліцейська з Донеччини знайшла дім і покликання у Хмельницькому 11:21 Після телефонного дзвінка хмельничанка втратила майже 100 тисяч гривень 10:19 Квартири, будинки та сміття: на Хмельниччині за добу сталося чотири пожежі 09:30 Хмельниччина під ударом: що відомо про нічну атаку 7 березня 08:30 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 7 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up