"Вибухова помста": до СІЗО відправили хмельничанина, який підірвав гранату посеред вулиці

"Вибухова помста": до СІЗО відправили хмельничанина, який підірвав гранату посеред вулиці
Фото ГУ НП
  • Аби помститися своїм родичам 32-річний чоловік підірвав біля їхнього будинку гранату. 
  • За це йому тепер світить 7 років ув'язнення.

Вночі 6 жовтня поруч з одним із будинків в обласному центрі пролунав вибух. Як виявилося згодом, 32-річний чоловік біля помешкання підірвав гранату "РГД-5".  У такий спосіб чоловік вирішив помститися родичам своєї колишньої дружини, яких вважав винними у їхньому розлученні.

Зловмисника затримали. Наразі йому обрали запобіжний захід. Чоловіка взяли під варту до 4 грудня 2019 року. Проти нього відкрили провадження за 4 статтею 296 Кримінального Кодексу України – хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень. До слова, санкція інкримінованої статі передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Як зазначили в прес-службі  Хмельницького міськрайонного суду, одночасно слідчим суддею визначено розмір застави в розмірі 100 350 гривень. У разі її внесення підозрюваний може вийти з-під варти на час досудового розслідування.

Читайте також: На Хмельниччині чоловік застрелив свого товариша

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:16 У Хмельницькому відбувся випуск ліцеїстів-прикордонників 2026 (ФОТО) 14:11 На Хмельниччині зареєстрували 32 випадки хвороби Лайма від початку року 13:14 У Хмельницькому районі браконьєри наловили риби на 2 мільйони гривень 12:22 У Хмельницькому розшукують безвісти зниклу Тетяну Чередниченко Від читача 12:07 Лист, який коштуватиме вам мільйона: як не стати жертвою інтернет-шахраїв. 11:29 На Хмельниччині легковик врізався у припарковане авто: травмувалася жінка 10:44 Міський пляж Хмельницького визнали небезпечним для купання – МОЗ 09:30 У Хмельницькому районі полеглих захисників нагородили посмертно (ІМЕНА) 21:01 Штормове попередження на Хмельниччині: значні дощі прогнозують 6 червня 20:30 На війні загинуло пʼятеро жителів Хмельниччини: Олег Багрій, Олександр Білецький, Олег Жуківський, Сергій Лоб, Василь Яковчук 20:02 У Хмельницькому попередили про зміну руху тролейбусів 19:24 У Хмельницькому військового після полону пограбували біля парку Франка 18:46 Жителів Хмельниччини попереджають про перепади напруги: просять вимкнути техніку 18:08 Пішла з дому і зникла: на Хмельниччині жінку розшукали за допомогою дрона 17:39 На Хмельниччині дитина на електросамокаті збила пішохідку: жінка у лікарні з переломом 17:01 На Камʼянеччині п’яний водій злетів у кювет 16:16 На Хмельниччині судитимуть 21-річного прихильника «русского мира»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up