Зі штрафом та без посади: Ізяславський суд покарав податківця за хабар

Зі штрафом та без посади: Ізяславський суд покарав податківця за хабар
  • Ревізор фіскальної служби пообіцяв зменшити штраф підприємцю. За свою послугу він просив 4 тисячі гривень.
  • Хабарника упіймали "на гарячому".
  • Суд призначив йому штраф у майже 30 тисяч гривень та відсторонив від роботи на 2 роки.

Подія мала місце влітку 2015 року. Ревізор приїхав з перевіркою у сільський магазин в Ізяславському районі. Здійснивши контрольну закупку шампанського, виявив, що його продають за заниженою ціною. Інспектор налякав підприємця штрафом у 10000 гривень та запропонував "домовитися". В замін на те, що той не буде складати відповідний акт, інспектор попросив у власника магазину 4000 гривень. Про вимагання хабара підприємець повідомив у поліцію. Під час отримання коштів інспектора затримали.

Справу розслідували за частиною 1 статті 368 Кримінального Кодексу України (прохання та одержанні неправомірної вигоди для себе, за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням наданого йому службового становища). Про це повідомила прес-служба Апеляційного суду Хмельницької області

Ізяславський районний суд призначив чоловіку 25500 гривень штрафу і позбавив його права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника органу державної влади, строком на 2 роки.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:24 10 старих тролейбусів спишуть. Які будуть замість них? 17:38 У Хмельницькому попрощалися із воїном Сергієм Бульбаном play_circle_filled 16:55 Новий автобусний маршрут запустять у Хмельницькому (КАРТА) 16:10 Курси професій у Хмельницькому: де здобути нові знання та навички Від читача 15:25 Жінка-лідерка у Хмельницькій митниці: історія професійного шляху від інспектора до начальника митного поста 16:09 Менінгококова інфекція на Хмельниччині: скільки хворих і що слід знати 15:45 Закладчику з Хмельницького загрожує до 12 років тюрми 15:12 Маршрут №8 продовжать, а №4 підсилять: як курсуватимуть нові тролейбуси у Хмельницькому photo_camera 14:49 «Слуга народу» ініціює відкликання депутата Старосинявської селищної ради 14:14 З початку року через центр зайнятості на Хмельниччині працевлаштувалися 13,8 тисячі осіб 13:31 НАБУ проводить обшуки у Хмельницькій державній податковій службі: що відомо 12:48 У Кам’янці відкрили меморіальну дошку Сергію Надольському 12:03 В Меджибізькій громаді попрощалися із захисником Василем Шинкаруком play_circle_filled 11:03 Неповнолітній збив велосипедистку на Хмельниччині. Жінка в лікарні 10:42 До двох років засудили жителя Хмельницького району, який принижував рідну маму 10:33 Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко 11 грудня виступлять у Хмельницькому! (новини компаній) 10:02 У Хмельницькому судитимуть агента, який хотів підірвати автівку військового ЗСУ 09:31 Перекриють залізничний переїзд у Хмельницькому районі: де саме 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 10 грудня (ІНФОГРАФІКА) 21:15 Графік відключень світла на 10 грудня у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up