Де можна порибалити на Хмельниччині: платні й безкоштовні місця

- В Україні вже закінчилася весняно-літня нерестова заборона на виловлювання риби.
- Де можна порибалити на Хмельниччині?
- Зібрали в матеріалі платні й безоплатні місця.
Весняно-літній нерест - час розмноження риби. У цей період водойми охороняють від браконьєрів. Адже від того, наскільки вдало пройде нерест, залежить майбутнє рибних ресурсів.
Так, до 30 червня продовжує тривати заборона на вилов раків. А в річках, кореневих водах і на водосховищах вже дозволено ловити рибу. Саме тому прихильники риболовлі активізувалися. У соцмережах вони жваво обговорюють місця в області, де можна насолодитися улюбленою справою. Деякими з них поділилися із журналісткою vsim.ua.
У цьому матеріалі зібрано 7 місць для риболовлі на Хмельниччині. Серед них є як безоплатні, так і платні локації. Останні на кшталт, баз чи комплексів відпочинку. Переглядайте й пишіть в коментарях про місця, які для риболовлі обираєте ви. Відповіді слугуватимуть для створення нової підбірки, що стане в пригоді рибакам.
1.“Хутір Соснове”
-
Де знаходиться: село Михайлівка, Розсошанська ОТГ
-
Що водиться: карась, короп, білий амур, товстолобик, щука, окунь
-
Ціна за світлу пору доби: 200 грн.
“Зелений туризм” - під таким гаслом пропонують відпочинок у “Хуторі Сосновому”. Окрім риболовлі гостям пропонують:
-
будиночки для відпочинку
-
баню на дровах
-
альтанки та мангали.
2.“Панський берег”
-
Де знаходиться: село Миколаїв, Хмельницький район
-
Що водиться: короп, карась, товстолоб, амур, щука, окунь
-
Ціна за світлу пору доби: 100 грн. + 50-100 грн. за кілограм риби.
У цьому комплексі можна окремо орендувати альтанку. Також на території працює зоокуточок. Гостям пропонується поплавати на катамаранах.
3.“Поплавок”
-
Де знаходиться: Старокостянтинівська траса, біля села Пашківці
-
Що водиться: товстолоб, карась, окунь, плотва, щука
-
Ціна за риболовлю з 10 до 23 години - 50 грн. + за умови оренди альтанки.
-
Альтанка до 10 осіб - 400 грн.
Комплекс відпочинку “Поплавок” пропонує гостям відпочинок у альтанках на воді або в будиночках закритого типу. Також можна провести час в лазні або чані. Є катамарани. Для дітей облаштований дитячий майданчик.
4.Риболовля у Мартинківцях
-
Де знаходиться: Сатанівська ОТГ, Хмельницький район
-
Що водиться: плотва, уклейка, бистрянка, щука, головень, карась, короп, окунь
-
Риболовля безоплатна.
Порибалити у Мартинківцях можна на території бази відпочинку “Заграва”. Комплекс знаходиться на одному з високих берегів Збруча,
5.Риболовля у Головчинцях
-
Де знаходиться: Меджибізька ОТГ, Хмельницький район
-
Що водиться: короп, карась
-
Риболовля безоплатна.
Риболовля на Південному Бузі в Головчинцях. Хмельничанин, який порадив це місце, каже: “Там добре йде карась”. Добратися до локації можна, прямуючи в сторону Головчинецького кар'єру.
6.Риболовля у Марківцях
-
Де знаходиться: Летичівська ОТГ, Хмельницький район
-
Що водиться: короп, карась
-
Риболовля безоплатна.
Вдало порибалити можна і в селі Марківці. Принаймні так стверджують прихильники цієї справи. Виловом риби в цьому селі займаються з річки Південний Буг.
7.Риболовля у Ярославці
-
Де знаходиться: Меджибізька ОТГ, Хмельницький район
-
Що водиться: карась
-
Риболовля безоплатна.
Село розташоване на правому березі річки Бужок, лівої притоки Південного Бугу. Рибаки розповідають: “Там гарно йде карась”.
Пишіть в коментарях, які ще є місця для риболовлі на Хмельниччині.
Читайте також: Ціни, краєвиди та релакс: перевірили, що пропонує гостям Меджибіж
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
А ми називаємо ( придумав мій чоловік)—« ОСОБЛИВОСТІ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ»!😡
Отже,останні теплі деньки добігають свого логічного завершення, а з ними й можливість гарно порибалити, помилуватися природою на сонечку… Сьогодні ми вирішили скористатися останніми моментами і поїхали на цей «славнозвісний» ставок! 😡Вже було біля 16-ї, тому поспішали, бо фактично рибалки залишалося години дві!
Довгенько їхали , дорога була різна… Виходимо з машини, я чіпляю на повідок нашого песика, а чоловік, що «керує» там , раптом каже: « А з песиками не можна»!Я ледь дар мови не втратила, подумала, що ми щось поплутали, і це аеропорт чи лайнер, чи кінотеатр, продуктовий магазин…😡Виявилося, що на ставку живе місцевих два песика, які будуть на нашого гавкати і кльов і атмосферу загалом усім зіпсують! А ще чолов’яга мені сказав, що на усіх їхніх сайтах про це сказано ( я , до речі, вже вдома знайшла два на Фейсбуці, і там про це НІ СЛОВА!?)😡У мого чоловіка , бачу, зарухалися щелепи, але я попросила цого сісти в машину, бо я буцім-то дуже захотіла раптом додому…😡
Так- от, шановні власники ТАКОГО бізнесу по-українськи, ви, мабуть, ще не зрозуміли, що часи зараз нелегкі , і відмовлятися від 500 гривень за дві години— це, по-моєму, якось… дивно, м‘яко кажучи?!. Ні, я нічого немаю проти їхніх песиків, я взагалі їх люблю всіх, але хіба не можна зачинити( там є різні приміщення) хвостатиків на дві години, щоб не було ні проблем , ні зіпсованого враження ні в кого?!. Це треба ТАК багато розуму?!.😲😡
Отже, так як пишу це вже перед сном, то хочеться завершити свій відгук апофеозними словами діда Панаса із програми «Добраніч!»: «От така- то ….ня, малята!»😡⭐️
Хамське відношення перекреслює всю красу цієї території. Були перший і останній раз.