У Хмельницькому стартував екологічний фестиваль “Green Fest”.
Що відбувається на міському пляжі читайте у нашому матеріалі.
Велика галерея, кіно, майстер-класи, музика, танці. Протягом 24 годин хмельницький пляж буде заповнений людьми. Сьогодні, 24 червня, фестиваль «Green Fest» відзначає свою п’яту річницю.
Цього літа організатори підготували багато цікавого. Фестивальний майданчик стане надзвичайною подією для активної та креативної молоді Хмельницького.
З ніг до голови - у піні Четверо дизайнерів представили сотням хмельничан проект Молодіжного парку
Як і обіцяли зранку, копи взяли на охорону порядку вівчарку.
На територію пляжу із парку Чекмана приїхав велопатруль. Хлопці приєдналися до пішого патруля. Слідкують, щоб на фестивалі не випивали, як це було на "Rock&Buh".
Розпочалася вечірня дискотека. На головній сцені фестивалю запалюють українські гурти.
На сцені гурт The FrunkРозпочали із танців під музику гурту «Женя Скрудж». Кольори веселки переплелися в суцільну кольорову гаму. Яскраві обличчя фотографують для соцмереж. Greenfest у самому розпалі. Учасники вже закидали один одного кольоровими фарбами.
Танці на пілоні. Найбільшого розвитку танець на пілоні досягнув в Європі. Проте останніми роками він став популярним в Україні. І встиг завоювати багато прихильників. Волонтери готуються роздавати фарби холі. Черга зібралася чимала Замміністра на фоні банера проекту
Замміністра молоді і спорту України Олександр Ярема готовий організувати круглий стіл в Міністерстві, аби реалізувати проект Молодіжного парку в Хмельницькому. Про це заявив на зустрічі з активістами і депутатами міської ради на #greenfest.
- Хочеться, щоб молодь долучилася до керування цим проектом, - каже Олександр Ярема.
Фестиваль вже активно обговорюють у соцмережах, завантажують фото, відео і пишуть відгуки.
На фесті є зона для кришнаїтівПовітряні змії у таку погоду заноситьМайстер-клас з конструювання 3D-ручкоюПластуни співають під гітару "Бумбокс" і "Мотор'роллу"Маленьким відвідувачам розписують обличчяМайстри-перукарі роблять дівчаткам сучасні зачіскиТовариство Червоного Хреста проводить навчання з першої медичної допомоги.За сто грамів м'яса просять 40 гривеньДітки активно взялись за розмальовкиСпінери продають за ціною від 50 до 300 гривень. Продавці кажуть, що популярна іграшка заспокоює нерви
Розпис хною за 25 гривеньВ зоні історії краєзнавець Сергій Єсюнін розповідає цікаві факти про кладовища ХмельницькогоНаціональна скаутська організація «Пласт» організувала для діток майстер-клас. Показують, як можна жити в польових умовах. Взяли з собою багато інвентарю. Чекають на маленьких відвідувачівДіджей Максим крутить музику для спортивної зони. Реп буде звучати до 13:00Кицьку Марсi також одягнули в футболку з логотипом фестуВ спортивній зоні танцюють брейкери
Ось такі записки залишають тим, хто паркує авто на території фестивалюНа фестивалі проходить флешмоб. Всіх бажаючих запрошують сфотографуватись з табличкою #БережуЕнергію. Це фото потрібно опублікувати у Фейсбук з таким хештегом. Розігрують 1 призів. Кожен з низ допоможе економити електроенергію. Оголошення результатів буде о 15:00.Територію пляжу охороняє чотири екіпажі патрульної поліції. За потреби до них приєднаються і автомобільні патруліВолонтери допомагають поліції. Слiдкують, щоб авто не заїжджали на територiю проведення фестивалю
На фестиваль вже вкотре приїхали гості з Івано-Франківської області. Сім’я Петруків привезла у Хмельницький сорочки ручної і механічної вишивки. Пані Марія розповіла про особливості їхньої роботи.
- З часів Революції вишиванки стали популярнішими.Зараз купують навіть з Донецька. Щоправда, полюблять більш скромніші варіанти. Наприклад, полтавський орнамент. Це як правило, білі кольори. Найпопулірншими є блакитні і сині вишиванки. Можливо, це пов*язано з тим, що чорно-червоні вже є у багатьох. Люди просто урізнюманітнюють свій гардероб, – каже Марія Петрук. - Це – наш сімейний бізнес. Вишивають мої діти, а я їм допомагаю.
Ціна на вишиванку ручної роботи не сильно відрізняється від ціни на машинну. Придбати вишиту сорочку можна у межах 800-1000 гривень.
Прямо зараз збирають головну сцену фестуВиставку фотографій проводять останні чотири роки поспіль за всю історію фестивалюТривають останні приготування до фесту. Продавці розкладають прилавки з товаромРанок на пляжi розпочався з зарядки. Iнструктор пояснює як робити розтяжку
Хмельничанин