На Проскурівській розгорнули 100-метровий синьо-жовтий стяг

На Проскурівській розгорнули 100-метровий синьо-жовтий стяг
Фото тут і в тексті - Хмельницька міська рада
 • Україна відзначає День Соборності. 
 • До святкування долучились і хмельничани. 
 • У центрі розгорнули велетенський прапор. Як це було?

Сьогодні, 22 січня, Україна відзначає День Соборності. Цьогоріч - 103-тя річниця від дня, коли було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

До всеукраїнських заходів цього дня долучились і в Хмельницькому. Цього разу поклали квіти до меморіальних дощок на честь видатних українців. Також вшанували загиблих Героїв АТО і Небесної Сотні. 

Окрім "офіціозу", сьогодні, 22 січня, хмельничани взяли участь у патріотичному флешмобі. На Проскурівській цього дня розгорнули велетенський стяг - синьо-жовтий стяг, довжиною 100 метрів. Про це розповіли у пресслужбі міської ради. 

На вулиці Проскурівській розгорнули синьо-жовтий стяг довжиною 100 метрів та зачитали Акт злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Прозвучав на головній пішохідній вулиці нашого міста і Гімн України. Патріотичним флешмобом хмельничани ще раз наголосили на важливості об’єднання українських земель та створення соборної України", - зазначили у міськраді. 

v class="video-block">

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (20)
 • Макаров Микола

  Да згадаємо.перше травня скільки людей було на вулиці в центрі міста і площі біля обкома .не пройти.а тук прапор розвернули а людей не було якщо були то просто пройшли .навіть рукою не помахали .то що то за свято .а ті діти що тримали прапор то й їм хоть по 🍬 цукерці дали .хотя як колись говорили конфетна фабрика закрита .а колись давно вже хто пам'ятає тільки було пройти коло фабрики який там був аромат на всю вулицю.
 • Руслан Мишинюк

  о це заживем як у европі!!!!
 • Руслан Мишинюк

  я як--помогло!!!!
 • Калыванн Маркович

  как надоел этот идиотизм, патриотическое воровство бюджета

keyboard_arrow_up