Як б’ються лицарі на “Старкон фесті”

Як б’ються лицарі на “Старкон фесті”
  • Видовище, яке викликає найбільше зацікавлення на будь-якому середньовічному фесті - лицарські бої.
  • Сотні гостей “Старкон фесту” насолоджувалися неймовірними поєдинками. 

“Вперше у Старокостянтинові проходить триденний фестиваль середньовічної культури “Старкон фест”. З 25 по 27 серпня на території замку князів Острозьких можна побачити, як оживає історія. Якщо дуже хочеться на фест, але немає можливості приїхати цими вихідними, vsim.ua розкаже вам про всі події.” 
 

Другий день “Старкон фесту” потроху переходить із денної програми в концертну. Та найбільш очікуваним є виступ “Братів Гадюкіних”. Але не тільки на культову групу можна подивитися на фестивалі на березі Случа. Як завжди, найбільше зацікавлення в гостей фестивалю виклики лицарські бої. Сотні глядачів обступають ристалище і дивляться, як одягнені у важкі обладунки чоловіки щосили б’ють один одного. Мета кожного - завалити суперника на землю. Тоді він вважається умовно вбитим.

Відео дня

Головним дійством другого дня на ристалищі були бої три на три. Лицарі з Житомира, Києва, Тернополя й інших міст України зійшлися на середньовічному ринзі. Це ще не головне середньовічне шоу. Вирішальні поєдинки заплановані на останній день фесту, який пройде в неділю, 27 серпня. Слідкуйте за всіма подіями біля замку Острозьких.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • alexandr angel
    Виставили відео, яке фіг подивишся.

    Хіба не можна якось без фейсбука це зробити ?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:13 Забуте минуле Лезневого: кому належало село і як воно стало частиною Хмельницького 12:35 У Хмельницькому пройшов чемпіонат з кікбоксингу на честь воїна Назара Макаренка photo_camera 11:02 На Хмельниччині горіли автомобілі і будинок: є постраждалі photo_camera 10:21 Відомі хмельничани в стилі 1920-х: штучний інтелект створив ретро-фото photo_camera Від читача 16:19 Триває Всесвітній тиждень серцевого ритму: АРИТМІЯ (відео) 09:04 Вакансії для швачок у Хмельницькому: що пропонують і яку обіцяють зарплату 18:28 Синоптики попереджають про негоду — гроза та град накриють Хмельниччину 17:44 Троє військових повертаються «на щиті» на Хмельниччину. Хто вони photo_camera 17:28 На Хмельниччині втопився підліток 16:57 У Хмельницькому відбувся випуск ліцеїстів-прикордонників (ФОТО, ВІДЕО) 16:28 Завтра — Трійця: чому прикрашаємо будинки зеленню, та інші традиції у цей день 15:46 ДТП у Хмельницькому: 62-річна жінка потрапила до лікарні 15:06 Пережив теракт в Оленівці. З полону на Хмельниччину повернувся Павло Крачан (ФОТО) 14:13 Вийшла з дому і не повернулася: на Хмельниччині розшукують літню жінку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up