10 березня - День землевпорядника України

10 березня - День землевпорядника України
Фото з сайту www.dilovamova.com
  • Це свято започаткували 19 років тому.
  • Привітайте сьогодні своїх знайомих землевпорядників.

Сьогодні, 10 березня, в Україні відзначають День землевпорядника. Це свято започаткували 19 років тому. Припадає воно на другу суботу березня.

Офіційно про це йдеться в Указі Президента №1556/99 від 1999 року. Ініціювали появу професійного свята для землевпорядників у Державному комітеті України з земельних ресурсів і Спілці землевпорядників України.

Земля була і залишається для українців джерелом багатства - їжі, доходів, які важливі для того, щоб вижити в сучасному суспільстві.

Професія землевпорядника безпосередньо пов'язана із землею - вони стежать за тим, щоб її використовували раціонально й ефективно. 

Саме від їхнього професіоналізму залежить те, як використовується земля та в якому стані її передадуть нащадкам.

Не забудьте привітати сьогодні тих, хто обрав професію землевпорядника!

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:10 Планові відключення світла в Хмельницькому: графік на 23-27 лютого 12:07 Чемпіон світу гасить пожежі на Хмельниччині: два життя рятувальника Миколи Шалана photo_camera 11:09 Під час пожежі в Хмельницькому знайшли тіло чоловіка 10:07 Хмельницький в Instagram: підбірка кращих фото за тиждень photo_camera Від читача 13:00 До уваги українських підприємств-імпортерів 09:02 Матерям загиблих воїнів з Хмельниччини вручили державні нагороди photo_camera 19:43 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 22 лютого 18:35 Потеплішає: яку погоду очікувати в неділю на Хмельниччині 18:06 Представники Хмельниччини увійшли в склад полярників: вони вирушать в Антарктику 17:03 Вважався зниклим безвісти: на Хмельниччині попрощалися з 26-річним Артемом Синіцьким 16:06 Чи готові укриття Хмельницького до небезпеки: результати перевірки представників Омбудсмена 15:05 На Хмельниччині попрощалися з 21-річним Олександром Бронніковим, який загинув на Луганщині 14:04 Серед затриманих — жителі Хмельниччини: на кордоні зі Словаччиною зупинили чоловіків
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up