Для учнів 8 класу випустили підручник “Хмельницькознавство”

Для учнів 8 класу випустили підручник “Хмельницькознавство”
Фото Департаменту освіти та науки міської ради
 • У підручнику висвітлено історію Хмельницького від найдавніших часів до початку Першої світової війни. 

У Хмельницькому презентували підручник для учнів 8 класів - “Хмельницькознавство”. Його автором-упорядником є головна спеціалістка відділу позашкільної освіти та виховної роботи департаменту освіти та науки міськради - Наталія Камінська. 

У книзі висвітлено історію Хмельницького від найдавніших часів до початку Першої світової війни. Підручник спрямований на поглиблене вивчення історії та культури міста, формування національної свідомості, активної громадянської позиції учнів та вихованців, залучення дітей і молоді до дослідницької діяльності. Невдовзі хмельницькі заклади освіти отримають посібник. Про це повідомляють в Департаменті освіти та науки міської ради.

Відео дня

Виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки Ольга Кшановська нагородила грамотами вчителів історії громади, які допомогли з розробкою завдань до тем.

У ХМЕЛЬНИЧАН ВІДТЕПЕР Є УКРАЇНСЬКА ІСТОРІЯ РІДНОГО МІСТА

У ХМЕЛЬНИЧАН ВІДТЕПЕР Є УКРАЇНСЬКА ІСТОРІЯ РІДНОГО МІСТА

Читайте також: Садочок на Виставці відремонтують за 25,4 мільйона. Що саме зроблять

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
 • 007

  Якісь барани цю книжку про Проскурів і Проскурівці написали, і кажуть що це помилка у назвах, пояснюю для тупих істориків: Проскурівці це було село при поляках, а Проскурів став містом при російській імперії
 • Читач81

  Давай старосинявськознавство

  ЧитачЧитачів reply Читач81

  А про ту диру що писати?
 • ЧитачЧитачів

  Ви якість цих підручників бачили (на останніх фото)? Цей підручник - обличчя міста. Але  з тяп-ляпили, кошти потратили - відкат отримали.

keyboard_arrow_up