Фото дня: біля хмельницьких шкіл поставили нові велопарковки

Фото дня: біля хмельницьких шкіл поставили нові велопарковки
Велопарковка біля СЗОШ № 15
  • З нового навчального року біля кожної школи буде велопарковка. 
  • Їх вже закупили за 150 тисяч гривень з міського бюджету. 
  • Вчора, 28 серпня, місця для паркування встановили біля навчальних закладів. 

Цього року в департаменті освіти запланували облаштувати біля кожної школи місце для паркування двоколісних. Велопарковки з'являться біля 30 ЗНЗ Хмельницького. Кожна з них має по 5 паркомісць. Виготовили парковки у ТОВ "Дювельсдорф Україна". 

Вчора, 28 серпня, велопарковки розвезли по хмельницьких школах. Їх вже змонтували і встановили при вході у навчальний заклад. Ще у двох навчальних закладах парковки були встановлені раніше - у 2014 і 2016 році. А от 5 ЗНЗ залишиться без парковок, тому що там навчаються діти початкових класів та діти з особливими потребами. 

Паркомісця мають форму олівців
У школі № 15 велопарковку встановили за декілька метрів від сходинок
Велопарковка біля СЗОШ № 1, що на Староміській
Велопарковку поставили неподалік від центрального входу у школу

 

Відео дня

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анна Островська
    непогано виглядають
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:18 Наймасованіша атака: на Хмельниччині зафіксували руйнування у ніч на 9 липня 09:42 У громадах Хмельниччини попрощаються із чотирма військовими. Хто вони photo_camera 09:03 Що буде з кам’янецькими вишами після об’єднання: пояснення від керівництва 22:30 Хмельничанин поранив ножем патрульного, коли тікав від ТЦК: подробиці інциденту Від читача 16:41 Продаж земельної ділянки для будівництва туристичної інфраструктури 21:01 Хмельничан попереджають про сильну грозу та шквали: погода на 8 липня 20:06 Шестеро воїнів «на щиті» повернулось на Хмельниччину 19:43 Звільнили без згоди: керівниця ансамблю виграла справу в суді на Хмельниччині 19:01 У Хмельницькому попрощалися із захисниками Андрієм Пономаренком та Олександром Черторижським 18:12 «Хмельницькводоканал» оштрафували за забруднення Південного Бугу: деталі порушень та коментарі активістів 17:58 Збили на очах коханої: деталі справи смертельної ДТП біля Летичева 17:29 На Хмельниччині сталась потрійна ДТП: є травмований 16:56 Вважався зниклим безвісти: на Хмельниччину з полону повернувся Юрій Поліщук 16:13 У Хмельницькому районі відключатимуть газ: перелік сіл 15:34 Ціни на цукор і сіль: де вигідніше купувати у Хмельницькому 15:05 Без кесаревого: на Хмельниччині народився хлопчик із рекордною вагою 14:50 Пансіонат «Промінь життя»: професійний догляд і щоденна підтримка для ваших рідних (новини компаній) 14:26 Крадіжки газу на Хмельниччині: скільки зафіксували випадків від початку року 13:36 Нацгвардійці здали плазму у Хмельницькому: що відомо про процедуру і кому рятує життя 13:03 Лавандові поля на Хмельниччині: платні та безкоштовні локації
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up