Хмельницькі школярки будуть отримувати стипендію від президента

Хмельницькі школярки будуть отримувати стипендію від президента
Фото - Хмельницька міська рада
 • Школярки є переможницями всеукраїнських олімпіад. 
 • Дізнавайтесь їхні імена. 

Хмельничанки отримали стипендії президента України. Вчора, 11 грудня, у столиці вітали переможців всеукраїнських учнівських олімпіад, а також конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Кращими стали 168 школярів восьмих-одинадцятих класів. Серед них - школярки з Хмельницького. Про це повідомили у міській раді. 

Президентську стипендію будуть отримувати три учениці. За інформацією департаменту освіти, дівчата системно демонстрували глибокі, енциклопедичні знання та практичні навички з уподобаних предметів. Дізнавайтесь їхні імена. 

Відео дня

Софія Скрипник - колишня учениця Хмельницького навчально-виховного комплексу №4 (зараз ліцей №4 імені Павла Жука). Вона здобула перше місце на Всеукраїнській олімпіаді з екології. Це досягнення є результатом наполегливої підготовки та зусиль учениці, а також підтримки її наставника Віркуна Валерія Олексійовича. Наразі дівчина навчається у Хмельницькому фаховому музичному коледжі імені Владислава Заремби.

Лауреаткою стипендії Президента України стала також учениця 10-Б класу ліцею №4 Єлизавета Трубнікова. Вона є переможницею IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Її підготував вчитель біології та екології Віркун Валерій Олексійович.

Єлизавета Хараджа - учениця дев'ятого класу, яка стала переможцем фінального етапу Всеукраїнської олімпіади з біології. І отримала стипендію Президента України. Учителька ліцею №10, яка підготувала школярку - Бітюк Марина Юріївна. 

Читайте також:

Хмельницький школяр представив Україну на міжнародній олімпіаді з географії: історія Артура Бедрака

 

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
 • Валентина Мельник

  Вітаємо учнів і вчителів!!!
 • Читач71

  Вітаємо  !!!  Молодці   діти  і  педагоги !
 • Валентина Селиванова

  Вітаю,  колеги!
 • ЧитачЧитачів

  Та прям, від президента. З бюджету, а отже від платників податків.

  Маріанна Дубова reply ЧитачЧитачів

  А порадіти за здібних дітей не можна, треба обісрати все!!!!!

keyboard_arrow_up